SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Kupuj AGD Siemens w studiach Max Kuchnie, by...

SIEMENS


Kupuj AGD Siemens w studiach Max Kuchnie, by zyskać „5 lat spokoju”

Urządzając kuchnię w salonach Max Kuchnie zawsze zyskujesz więcej. To już kolejna edycja programu „Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju”, w którym bezpłatnie otrzymać można przedłużoną ochronę na kuchenne sprzęty AGD marki Siemens.

 

W salonach Max Kuchnie zawsze czekają na Was zniżki na AGD, atrakcyjne promocje i wyjątkowe oferty, za sprawą których możecie poczuć komfort, jaki dają bezpieczne zakupy. W nowej edycji programu „Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju” za darmo możecie przedłużyć ochronę gwarancyjną na urządzenia do zabudowy i wolnostojące marki Siemens zakupione w studiach Max Kuchnie wraz z meblami kuchennymi. Kompleksowe urządzanie nowej kuchni zyskuje nowy wymiar – wymiar bezpieczeństwa.

 

 

Jak otrzymać dodatkowe 3 lata gwarancji?

 

Standardowa gwarancja, jaką marka Bosch udziela na większość swoich sprzętów kuchennych z kategorii dużego AGD, to 2 lata. Biorąc udział w programie, zyskujesz kolejne 3 lata ochrony. Łącznie więc to aż 5 lat pewności, że w razie awarii urządzenia zostaną bezpłatnie naprawione. Co trzeba zrobić, by otrzymać dłuższą gwarancję?

  1. Udaj się do dowolnego studia Max Kuchnie w swojej okolicy.
  2. Z pomocą naszych specjalistów, którzy stworzą dla Ciebie projekt wnętrza i zadbają o jego realizację, w tym o wykonanie zabudowy, jej transport oraz montaż, wybierz meble do swojej nowej kuchni.
  3. Do mebli dobierz duże AGD wolnostojące lub do zabudowy marki Siemens. Nie wiesz, jakie urządzenia będą dla Ciebie najlepsze? W tej kwestii również możesz liczyć na pomoc naszych doradców.
  4. Pamiętaj, że programem nie są objęte pralki, suszarki do ubrań, ekspresy do kawy wolnostojące i do zabudowy oraz sprzęt drobny.
  5. Wejdź na stronę: stronie https://promocjebsh.pl/gwarancje2plus3, by zarejestrować swój zakup. Masz na to 1 miesiąc.
  6. Wypełnij dostępny na stronie formularz. Dołącz skan lub zdjęcie dowodu zakupu urządzeń AGD Siemens wraz z meblami.
  7. Do 4 tygodni pocztą otrzymasz Kartę Stałego Klienta uprawniającą Cię do korzystania z warunków gwarancyjnych przez 5 lat dla zarejestrowanych urządzeń.

Akcja trwa od 15 lutego do 31 grudnia 2023 r. Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ.

 

 

AGD Siemens – jakość przynosząca spokój na lata

 

Urządzenia marki Siemens przez klientów doceniane są przede wszystkim za niezawodność, funkcjonalność i design. O ich trwałości świadczy chociażby sam fakt, że ich producent może udzielić na nie aż 5-letniej gwarancji. Nie brak w nich praktycznych rozwiązań i nowoczesnych systemów, jak na przykład Home Connect, dzięki którym na codzienne obowiązki możemy przeznaczać znacznie mniej czasu. Ich wysoka klasa energetyczna dba zaś o nasz domowy budżet, chroniąc jednocześnie środowisko naturalne. Trwałe sprzęty AGD o wyglądzie dopracowanym w każdym szczególe sprawdzą się w każdej eleganckiej kuchni.

 

 

Pełne korzyści zakupy z Max Kuchnie

 

W Max Kuchnie wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego domu, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, by Twoja kuchnia urządzona była zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i w atrakcyjnych cenach. Jest to możliwe między innymi dzięki licznym promocjom, jakie możesz otrzymać na zakup AGD w studiach Max Kuchnie, za sprawą których zyskujesz rabaty, dodatkowe urządzenia w prezencie, premie w postaci zwrotu części wydanych środków czy właśnie przedłużoną gwarancję. W każdym z naszych salonów urządzisz całą kuchnię w jednym miejscu, zyskując dodatkowe korzyści!