Marka Siemens z tytułem Superbrands - Max Kuchnie
Marka Siemens z tytułem Superbrands - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Marka Siemens z tytułem Superbrands

SIEMENS


Marka Siemens z tytułem Superbrands

Warszawa, maj 2016 (bsh). Marki Bosch, Siemens i Zelmer zostały nagrodzone prestiżowym tytułem Superbrands aż w dwóch kategoriach – „AGD duże" oraz „AGD drobne i zdrowie". Ponadto, markę Zelmer uhonorowano również tytułem Created In Poland, który nadawany jest polskim markom najchętniej polecanym przez konsumentów.

Tak prestiżowy tytuł, jakim jest Superbrands, cieszy podwójnie. Przede wszystkim przyznawany jest przez naszych najważniejszych jurorów–konsumentów. Jest również wyróżnieniem od gremium ekspertów z branży marketingu, brandingu, czy PR. Obecność Bosch, Siemens i Zelmer w elitarnym gronie najsilniejszych wizerunkowo marek na polskim rynku to duży zaszczyt i potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju naszych produktów, które odpowiadają na różne potrzeby konsumentów i odpowiedniej strategii komunikacji – komentuje Hanna Stajuda – Ratajczak, Dyrektor Pionu Komunikacji Marek w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

 

Tytuły Superbrands i Created In Poland Superbrands są przyznawane w wyniku badania konsumenckiego, prowadzonego przez niezależny instytut badawczy, na próbie ponad 15 tysięcy respondentów oraz na podstawie werdyktu Rady Marek, skupiającej ekspertów biznesu, marketingu i mediów. W rankingu ocenie zostało poddanych ponad 2400 marek reprezentujących różne branże, z podziałem na 110 kategorii. Nagroda Superbrands świadczy o sile pozytywnego wizerunku i dużym uznaniu produktów marki Bosch, Siemens i Zelmer wśród konsumentów.

 

Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd., działa obecnie w 80 krajach, od ponad 20 lat wyłania i nagradza najsilniejsze marki funkcjonujące na lokalnych rynkach. Celem organizacji jest promocja idei brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które – dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują – osiągnęły rynkowy sukces.

 

Więcej informacji o produktach i marce Siemens znajduje się na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl