Nowa generacja, która bije rekordy zmywania - Max Kuchnie
Nowa generacja, która bije rekordy zmywania - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Nowa generacja, która bije rekordy zmywania

SIEMENS


Nowa generacja, która bije rekordy zmywania

Przyszłość zmywania zaczyna się teraz. Po raz pierwszy wszystkie urządzenia nowej generacji zmywarek marki Siemens są połączone z Home Connect. Od modeli podstawowych po modele premium. Dzięki funkcji varioSpeed większość programów może być przyspieszona zdalnie, nawet w trakcie trwania cyklu.

Przyspieszenie na żądanie

Zmywarki marki Siemens zmieniają się na przestrzeni lat i coraz lepiej dostosowują się do wymagań użytkowników. Jednym z przykładów jest nowa funkcja varioSpeed na żądanie. Czy goście przyjdą wcześniej niż planowano, a zmywanie potrwa jeszcze długo? Żaden problem: teraz dzięki aplikacji Home Connect można przyspieszyć proces mycia nawet trzykrotnie. Możliwe jest uruchomienie zdalne nawet, gdy program jest już w trakcie.

 

Przyciski, dotyk lub sterowanie głosowe

Podobnie jak w przypadku innych rzeczy w życiu, wiele osób ma własne preferencje dotyczące zmywania naczyń. Możesz teraz zapisać swoją ulubioną kombinację programu zmywania i funkcji dodatkowych, dzięki funkcji Favourite. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby szybko i wygodnie umyć codziennie używane naczynia. Jeśli chodzi o sposób obsługi, użytkownicy nowej serii mają do wyboru dotyk i przyciski bezpośrednio na urządzeniu lub zdalne sterowanie przez aplikację Home Connect. Ponadto mogą otrzymywać powiadomienia push na smartfony lub smartwatche lub wydawać komendy słowne za pomocą asystenta głosowego, takiego jak Alexa czy Google Assistant.


Bezpieczne i lśniące

Kolejnym udogodnieniem, które sprawia, że zmywanie jest jeszcze wygodniejsze, jest nowa strefa glassZone. W ten sposób Siemens stworzył „obszar priorytetowy” dla cennych kieliszków do wina: sześć zintegrowanych dysz myje je dokładnie z delikatnym, ciągłym dopływem wody. Miękkie elementy antypoślizgowe utrzymują je dodatkowo w stabilnej pozycji, chroniąc przed naprężeniami mechanicznymi i zapobiegając uszkodzeniom brzegów. Za pomocą naturalnego minerału Zeolith wilgoć zamienia się w ciepło, co zapewnia doskonały efekt suszenia. Rezultat: gospodarze mogą teraz używać cennego szkła, które w innym przypadku wymagałoby mycia ręcznego. Dzięki nowej strefie glassZone zacieki i ślady po wodzie należą już do przeszłości.


Swoboda planowania

Marka Siemens oferuje pełną elastyczność. Dzięki szerokiej gamie wariantów, urządzenia pasują do każdej koncepcji kuchni i każdego otoczenia: od urządzeń wolnostojących po częściowo lub w pełni zintegrowane urządzenia do zabudowy o szerokości 60 cm lub 45 cm, po rozwiązania do specjalnych sytuacji montażowych, np. instalacja modułowa do wysokiej zabudowy z zawiasami ślizgowymi Vario lub zabudowy bezuchwytowej z openAssist. A wszystko to w tradycyjnym eleganckim designie Siemensa z fascynującym niebieskim światłem, które jest używane zarówno do oświetlenia wnętrza, jak i do wyświetlania statusu sideLight.

 

Sięgnij również po więcej informacji o pozostałych produktach marki Siemens, aby nadać swojej kuchni wygody i nowoczesności.