Nowa generacja zmywarek Siemens - z Home Connect dopasowana do potrzeb użytkowników
Nowa generacja zmywarek Siemens - z Home Connect dopasowana do potrzeb użytkowników
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Nowa generacja zmywarek Siemens - z Home Connect...

SIEMENS


Nowa generacja zmywarek Siemens - z Home Connect dopasowana do potrzeb użytkowników

Marka Siemens wprowadza na rynek modele zmywarek wyposażone w innowacyjny Program Inteligentny. Ponadto nowa, zdalna diagnostyka, asystent programów i wygodna konfiguracja ustawień podstawowych powstały, aby spełnić potrzeby użytkowników. Spersonalizowany program udostępnia nowe możliwości i dodatkowe funkcje.

Program Inteligentny powstał z myślą o jak najlepszym, świadomym wykorzystaniu zaawansowanej technologii w nowych zmywarkach Siemens. Udostępniając ocenę działania programu przez aplikację Home Connect, zmywarki analizują opinie o myciu, suszeniu oraz czasie trwania cyklu i na tej podstawie coraz lepiej dopasowują parametry programu do wymagań użytkowników. W ten sposób zmywanie jest oszczędne i wydajne.

 

Jak to działa?

 

Po zakończeniu pracy zmywarki użytkownik otrzymuje powiadomienie push, które kieruje do sekcji opinii. Tam możliwa jest ocena poziomu zadowolenia z mycia i czasu pracy. Po zakończeniu, aplikacja Home Connect poleci nowy program na podstawie pozostawionych opinii.

 

Przyspieszenie na żądanie

 

Zmywarki marki Siemens zmieniają się na przestrzeni lat i coraz lepiej dostosowują się do wymagań użytkowników. Jednym z przykładów jest nowa funkcja varioSpeed na żądanie. Czy goście przyjdą wcześniej niż planowano, a zmywanie potrwa jeszcze długo? Żaden problem: teraz dzięki aplikacji Home Connect można przyspieszyć proces mycia nawet trzykrotnie. Możliwe jest uruchomienie zdalne nawet, gdy program jest już w trakcie.

 

Przyciski, dotyk lub sterowanie głosowe

 

Podobnie jak w przypadku innych rzeczy w życiu, wiele osób ma własne preferencje dotyczące zmywania naczyń. Siemens oferuje możliwość zapisania swojej ulubionej kombinacji programu zmywania i funkcji dodatkowych, dzięki funkcji Favourite. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby szybko i wygodnie umyć codziennie używane naczynia. Jeśli chodzi o sposób obsługi, użytkownicy nowej serii mają do wyboru dotyk i przyciski bezpośrednio na urządzeniu lub zdalne sterowanie przez aplikację Home Connect. Ponadto mogą otrzymywać powiadomienia push na smartfony lub smartwatche lub wydawać komendy słowne za pomocą asystenta głosowego, takiego jak Alexa czy Google Assistant.

 

Więcej szczegółów na stronie Siemens Home.