Nowa seria chłodziarko-zamrażarek GlassDoor marki Siemens - Max Kuchnie
Nowa seria chłodziarko-zamrażarek GlassDoor marki Siemens - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Nowa seria chłodziarko-zamrażarek

SIEMENS


Nowa seria chłodziarko-zamrażarek

Z fascynacji technologią i designem zrodził się pomysł stworzenia chłodziarko-zamrażarek GlassDoor marki Siemens. Urzekające szklanymi drzwiami w eleganckich barwach, urządzenia podkreślają piękno wnętrza kuchni, a funkcjonalnością dbają o komfort ich użytkowania.

Połyskująco piękne

O tym, że szkło może być idealnym materiałem wykończeniowym chłodziarko-zamrażarki przekonuje marka Siemens, osłaniając jej drzwi lustrzaną powłoką. Delikatne w wyglądzie jest jednocześnie odporne na wszelkie działania mechaniczne, w tym także na stłuczenia. Będące osłoną kolorów: czarnego, białego i tytanowego, wydobywa z nich jeszcze większą głębię, podkreślającą ponadczasowe wzornictwo chłodziarki. Jednak poza wyjątkowym wyglądem, glassDoor wyróżniają także liczne innowacje, dbające o wygodę i ich długoletnie użytkowanie.

Innowacje w parze z szybkością

Jednym z rozwiązań, które przynoszą optymalne rozwiązania przechowywania żywności jest hydroFresh Box. Specjalna szuflada powstała z myślą o przedłużeniu świeżości owoców i warzyw nawet do dwóch razy dłużej. Dzięki możliwości regulowania poziomu wilgotności, zapewniamy najodpowiedniejszą temperaturę dla przechowywanych produktów. Sekretem lepszej cyrkulacji i dopływu powietrza z każdej strony, jest pofałdowane dno szuflady hydroFresh. Nietypowy kształt komory oraz suwak wilgoci, pozwalają zatrzymać w warzywach i owocach to, co najlepsze - smak, wartości odżywcze i świeży wygląd. Podobnymi założeniami kierowali się inżynierowie marki Siemens, opracowując coolBox – pojemnik z temperaturą od 2 do 3°C niższą od panującej w pozostałej części urządzenia.

 

Gwarantujący strefę większego chłodu, cool-Box jest idealnym miejscem do przechowywania świeżego mięsa i ryb, a więc produktów często najbardziej aromatycznych. Chłodziarko-zamrażarki glassDoor to także sposób na optymalne mrożenie i chłodzenie. Funkcja supermrożenia sprawia, że przy zamrażaniu świeżej żywności nie wzrasta temperatura w zamrażarce, zaś za szybsze schłodzenie nowych produktów odpowiada funkcja superchłodzenie, którą należy włączyć przy wkładaniu do chłodziarki większych zakupów. Dzięki niej temperatura we wnętrzu zostanie obniżona o 2°C, tak by nowa zawartość urządzenia była schłodzona jeszcze szybciej. Wszystkimi innowacyjnymi rozwiązaniami, w jakie wyposażone zostały chłodziarki-zamrażarki glassDoor, można sterować za pomocą dotykowego panelu touchControl.


Więcej informacji o produktach i marce Siemens znajduje się na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl