SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS [OFERTA ARCHIWALNA] Aż 350 zł w prezencie za...

SIEMENS


[OFERTA ARCHIWALNA] Aż 350 zł w prezencie za zakup piekarnika Siemens!

Pora wymienić piekarnik na nowy? Kiedy, jak nie teraz?! W ofercie marki Siemens za zakup piekarnika możesz otrzymać zwrot części wydanych środków. Nie ma na co czekać: sprawdź zasady, skorzystaj z promocji i ciesz się z dodatkowych oszczędności.

 

W tej promocji, oferowanej przez markę Siemens, możesz zyskać 350 zł cashbacku. Wystarczy zdecydować się na zakup objętego akcją piekarnika z serii iQ300 i iQ500. Do wyboru masz szereg modeli o różnej funkcjonalności, dzięki czemu wybór urządzenia spełniającego Twoje oczekiwania będzie naprawdę prosty. Jak wziąć udział w promocji i zgarnąć cashback?

 

 

Cashback za piekarnik Siemens – zasady promocji krok po kroku

 

W Max Kuchnie pozwalamy Wam na zakup urządzeń najlepszych marek w supercenach. A wszystko po to, by jeszcze bardziej ułatwić Wam dostęp do niezawodnego sprzętu do kuchni i do domu. Na zniżki możecie liczyć, kiedy decydujecie się na zestawy AGD, ale też na pojedyncze urządzenia. Dlatego zawsze warto odwiedzać naszą stronę internetową sklep.maxkuchnie.pl, a także zaglądać do naszych studiów, by być na bieżąco z aktualnymi promocjami. A co należy zrobić, by odzyskać część wydanych środków po zakupie piekarnika marki Siemens?

  1. W czasie obowiązywania oferty kup piekarnik Siemens, wybierając spośród modeli z serii iQ300 i iQ500 objętych promocją.

  2. Napisz opinię o swoim nowym urządzeniu na stronie internetowej sprzedawcy lub też na stronie porównywarki cenowej.

  3. Zarejestruj nowy piekarnik, wypełniając formularz dostępny na stronie: https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/

  4. Do formularza należy dołączyć zdjęcie dowodu zakupu piekarnika, zrzut ekranu bądź zdjęcie potwierdzające wystawienie opinii oraz zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

  5. Po zatwierdzeniu zgłoszenia, w przeciągu maksymalnie 60 dni od daty jego dokonania, otrzymasz premię w wysokości 350 zł, która przelana zostanie na numer konta bankowego podany w formularzu.

Akcja trwa od 01.04. do 30.06.2023 roku. W związku z zainteresowaniem konsumentów, zdecydowaliśmy się objąć akcją promocyjną dodatkowy model HB534AER0. Szczegółowy regulamin wraz z modelami objętymi promocją znajdziesz: TUTAJ

 

 

Piekarniki do zabudowy Siemens iQ300 i iQ500

 

Piekarniki Siemens iQ300 to funkcjonalne urządzenia, które sprawdzą się w każdym domu, niezależnie od tego, czy pieczenie sprawia nam przyjemność, czy też potrawy w piekarniku przyrządzamy sporadycznie. W osiągnięciu wymaganej temperatury w krótkim czasie pomoże funkcja szybkiego nagrzewania, a Termoobieg 3D umożliwi równoczesne pieczenie na trzech poziomach. Praktyczny wyświetlacz LED oraz dwa wygodne pokrętła ułatwią zarządzanie pracą piekarnika i pozwolą na wybór najlepszej z kilku dostępnych opcji grzania.

Piekarniki do zabudowy iQ500 cechuje wysoka klasa energetyczna, dzięki której, podczas pieczenia, możemy liczyć na mniejsze zużycie prądu. Wyposażone są w wygodne funkcje czyszczenia komory pieczenia, takie jak activeClean ecoClean czy pyroliza. Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy wyświetlacza LCD z białym podświetleniem oraz pokręteł. Wewnątrz piekarnika znajdziemy prowadnice varioClip, których poziom możemy zmieniać samodzielnie. W tej serii oferowane są również piekarniki z technologią Home Connect, dzięki której możliwa jest m.in. zdalna obsługa urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej czy dostęp setek gotowych przepisów.