SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS [OFERTA ARCHIWALNA] Pranie i suszenie w najlepszej...

SIEMENS


[OFERTA ARCHIWALNA] Pranie i suszenie w najlepszej cenie. W prezencie nawet 1500 zł!

To jedyna taka okazja, by za zakup wysokiej klasy urządzeń marki Siemens, zyskać dodatkową premię. Wystarczy wybrać pralkę i/lub suszarkę na miarę swoich potrzeb i wziąć udział w promocji, by zgarnąć do 1500 zł cashbacku. Sprawdźcie szczegóły oferty i przekonajcie się, jakie to proste!

 

Odpowiednio zorganizowane pomieszczenie gospodarcze, w którym królują wysokiej jakości sprzęty AGD, to sprawdzony sposób na to, by zaoszczędzić sobie sporo czasu i wysiłku – każdego dnia. Jak się okazuje, to również doskonały patent na to, by zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Szczególnie, jeżeli zdecydujecie się na zakup niezawodnych urządzeń marki Siemens w salonach Max Kuchnie. Wystarczy wybrać pralkę i/lub suszarkę z naszej promocyjnej listy, by zyskać przypisaną do danego modelu kwotę. Aż 300, 500 lub 750 zł w przypadku pralki oraz 300, 400, 550 lub 750 zł w przypadku suszarki. Oznacza to, że łącznie możecie zgarnąć nawet 1500 zł cashbacku. Jak skorzystać z promocji?

 

 

Premia za zakup pralki i suszarki Siemens

 

W naszej promocji 1500 zł możesz zgarnąć w pięciu prostych krokach:

  1. wejdź na maxkuchnie.pl lub znajdź studio Max Kuchnie w swojej okolicy, korzystając z naszej zakładki Sieć Studiów. W salonie lub w sklepie internetowym złóż zamówienie na objęty promocją model pralki i/lub suszarki Siemens. Na naszej promocyjnej liście znajdziesz pralki z funkcją smartFinish iQ 300, iQ 500 i iQ 700 i suszarki z pompą ciepła w klasie energetycznej A++ oraz A+++, o wsadzie 8 i 9 kg. Jeżeli nie wiesz, jak wybrać sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania, nasi specjaliści pomogą Ci w dokonaniu wyboru,
  2. wejdź na https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/ i wypełnij udostępniony na stronie formularz zgłoszeniowy,
  3. koniecznie załącz skan lub zdjęcie dowodu zakupu urządzenia oraz zdjęcie jego tabliczki znamionowej,
  4. w formularzu wyraź swoją opinię na temat nowego sprzętu, a także oceń go w skali od 1 do 5,
  5. jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, w przeciągu 60 dni cashback w odpowiedniej wysokości trafi na Twoje konto (numer podany w formularzu).

Akcja trwa od 5.09.2023 roku do 30.11.2023 roku. Zgłoszeń można dokonywać do 30.12.2023 roku. W razie zakupu dwóch urządzeń – pralki i suszarki – oba sprzęty należy zarejestrować osobno.

 

Regulamin można pobrać tutaj:

[POBIERZ REGULAMIN].

 

 

Funkcja smartFinish w pralkach Siemens

 

Pralki Siemens oferujące program parowy smartfinish zostały zaprojektowane z myślą o jeszcze łatwiejszym prasowaniu. Ten 20-minutowy cykl, wykorzystując parę, redukuje zagniecenia, jednocześnie skracając czas, jaki musimy poświęcić na prasowanie. Zastosowanie programu umożliwia wygładzenie suchych ubrań. Doskonale sprawdza się m.in. w przypadku koszulek i koszul.

 

 

Suszarki Siemens z pompą ciepła – oszczędności w domowym budżecie i ochrona tkanin

 

Suszarki automatyczne wyposażone w pompę ciepła pobierają mniej energii elektrycznej, a do tego są w stanie efektywnie suszyć ubrania w niższej temperaturze, dzięki czemu tkaniny chronione są przed jej niekorzystnym wpływem. Dodatkową gwarancję ograniczonego zużycia prądu stanowi wysoka klasa energetyczna.