SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS [OFERTA ARCHIWALNA] Zyskaj pojemną lodówkę i...

SIEMENS


[OFERTA ARCHIWALNA] Zyskaj pojemną lodówkę i idealnie schłodzoną wodę z bąbelkami. Odbierz saturator w supercenie

W upalne, letnie dni nic tak nie orzeźwia, jak dobrze schłodzona woda z bąbelkami. Wybierz dopasowaną do swoich potrzeb lodówkę Siemens o zwiększonej pojemności i odbierz saturator do wody SodaStream za 1,23 zł.

 

W Twojej lodówce wiecznie brakuje miejsca? To najlepszy czas, by wymienić ją na nową i cieszyć się z dodatkowych korzyści. W lodówkach marki Siemens o szerokości 70 cm do dyspozycji masz jeszcze więcej przestrzeni, a w naszej promocji możesz zgarnąć urządzenie do gazowania wody SodaStream. To prosty sposób na to, by z jednego zakupu czerpać podwójne korzyści.

 

 

Zyskaj saturator SodaStream za 1,23 zł

 

Pojemna lodówka pomieści wszystkie Twoje ulubione produkty, a saturator zapewni nieograniczony dostęp do wody z bąbelkami. Jesteśmy przekonani, że docenisz to szczególnie latem, kiedy pyszny, orzeźwiający napój zawsze warto mieć pod ręką. Szeroka gama chłodziarek Siemens o szerokości 70 cm czeka na Ciebie w studiach mebli kuchennych Max Kuchnie oraz na sklep.maxkuchnie.pl. Sprawdź naszą ofertę, wybierz model dla siebie i odbierz urządzenie do gazowania wody o wartości 299 zł za jedyne 1,23 zł.

 

 

Sprawdź zasady promocji

 

Jak skorzystać z promocji i zyskać saturator w supercenie? To niezwykle proste. Wystarczy, że w czasie trwania promocji w dowolnym studiu mebli kuchennym Max Kuchnie lub w naszym sklepie internetowym złożysz zamówienie na premiowany model chłodziarki Siemens o szerokości 70 cm, by otrzymać możliwość zakupu ekspresu do gazowania wody SodaStream Terra White lub Black za 1,23 zł.

 

 

Akcja trwa od 2 maja do 30 czerwca 2023 r. Szczegółowy regulamin wraz z modelami chłodziarek objętymi promocją znajdziesz TUTAJ.

 

 

Saturator SodaStream – postaw na ekologiczne rozwiązania

 

Nieograniczony dostęp do wody z bąbelkami to tylko jedna z wielu zalet domowego saturatora.

Czy woda gazowana może być łatwo dostępna i tania, a jej przygotowanie przyjazne dla środowiska? Na pewno znasz już odpowiedź na to pytanie! Proste w obsłudze ekspresy SodaStream dają możliwość samodzielnego przygotowywania wody z bąbelkami w zaledwie kilka chwil. Oznacza to brak konieczności kupowania wody butelkowanej i niesie za sobą spore ograniczenie zużycia plastiku. Tak naprawdę jednak zrezygnować możesz nie tylko z zakupu wody. W ofercie producenta SodaStream dostępne są także specjalne syropy. Wystarczy dodać je do wody, by nadać jej smak popularnych napojów gazowanych. Saturator posiada wymienne cylindry, które mogą być wielokrotnie napełniane dwutlenkiem węgla. Z jednego naboju można korzystać nawet przez półtora miesiąca.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności