Nowy okap marki Siemens - Max Kuchnie
Nowy okap marki Siemens - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Piękny powiew świeżości

SIEMENS


Piękny powiew świeżości

W majestatycznym, czarnym kolorze, pod znakiem wyróżniającego, ponadczasowego wzornictwa. Nowy okap marki Siemens, nie tylko udoskonala pracę w kuchni, ale również uszlachetnia jej wnętrze.

Efekt fascynacji technologią

Nowy okap kominowy marki Siemens to przede wszystkim synonim wyjątkowego komfortu użytkowania, za którym kryje się moc innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest technologia szczelinowa budowy filtra. Dzięki jej zastosowaniu tradycyjne, dotąd wykorzystywane w okapach kratki filtra, zastąpiły specjalne szczeliny. Rozwiązanie to poprawia wygląd urządzenia, ale przede wszystkim zwiększa jego wydajność, skutecznie likwidując problem osadzających się na meblach drobinek tłuszczu. Funkcją, którą jeszcze bardziej podkreśla innowacyjność okapu marki Siemens jest wskaźnik nasycenia filtra. Umiejscowione we wnętrzu urządzenia sensory za pomocą specjalnego wskaźnika, przypomną o konieczności jego wymiany lub czyszczenia.

 

Nowy okap marki Siemens wyróżnia także wysoka wartość jego wydajności – 750m3/h. Dodatkowo wartość tę wspiera także funkcja intensywnego wentylowania, uzupełniona o możliwość powrotu do pracy normalnej. Poza wspomnianym trybem intensywnym, prędkość pochłaniania zapachów można regulować na trzech poziomach. Dzięki temu okap idealnie dostosowuje swoją wydajność do naszych potrzeb i czasu, jaki chcemy spędzić w kuchni.

 

Wzór odpowiedni dla Twojej kuchni

Ważnym elementem wyposażenia okapów jest również ich oświetlenie i powiązane z nim funkcje. Regulacja jego natężenia (Dimm), a także tzw. softLight, dzięki któremu oświetlenie jest stopniowo włączane i wyłączane, pozwala uzyskać efekt niezwykle delikatnego i zarazem intensywnego światła. Inspirujące jest także biało-niebieskie podświetlenie okapu, które idealnie dopełnia design urządzenia. Okap LC98KA570, dzięki niebanalnej formie, podkreślonej klasyczną szklaną czernią, poza funkcją użytkową, staje się również pożądaną dekoracją wnętrza każdej kuchni.

 

Okap LC98KA570
Kominowy
Sterowanie elektroniczne touchControl                                                 
softLight
funkcja Dimm
technologia szczelinowa
szer. 90 cm

 

Więcej informacji o produktach i marce Siemens znajduje się na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl