Zdobyj iPhone 14 w nowej loterii Home Connect
Zdobyj iPhone 14 w nowej loterii Home Connect
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Postaw na wygodę Home Connect i walcz o...

SIEMENS


Postaw na wygodę Home Connect i walcz o iPhone’a 14

Odkryj zalety technologii Home Connect, by zdalnie zarządzać wszystkimi domowymi sprzętami marki Siemens i czerpać korzyści z wielu dodatkowych opcji i daj sobie szansę na wygraną atrakcyjnych nagród. Poznaj zasady loterii Home Connect.

 

Jeden zakup, moc korzyści

Więcej czasu na przyjemności, mniej na domowe obowiązki – jak znaleźć na to patent? To proste! Postaw na inteligentne urządzenia marki Siemens, weź udział w loterii Home Connect, ciesz się większą ilością czasu spędzanego na swoich ulubionych przyjemnościach i zgarnij wyjątkowe nagrody. Technologia zawarta w sprzętach Siemens Home Connect powstała po to, by ułatwić Ci codzienne zadania, ale też dostarczyć Ci rozwiązań, dzięki którym oszczędzisz nie tylko czas, lecz także energię elektryczną czy wodę, a z domowego AGD będziesz korzystać w maksymalnie wydajny sposób. Ale to nie wszystko, bo właśnie teraz, zapraszając do swojego domu urządzenia Home Connect, zyskujesz szansę na szereg atrakcyjnych nagród! Sprawdź, jak wziąć udział w promocji.

 

Loteria Home Connect – na czym polega?

Zastanawiasz się nad zakupem domowych urządzeń? Stawiając na markę Siemens i technologię Home Connect, zyskujesz pewność co do ich jakości i niezawodności, ale i otrzymujesz możliwość wzięcia udziału w loterii, w której wygrać możesz moc wyjątkowych nagród. Co trzeba zrobić, by zyskać szasnę na wygraną? Oto pięć prostych kroków:

  1.  pobierz i zainstaluj aplikację Home Connect na swoim urządzeniu mobilnym,
  2. jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, zarejestruj się w aplikacji,
  3. w aplikacji zarejestruj też posiadane urządzenie Siemens z serii Home Connect,
  4. wejdź na stronę https://www.home-connect.com/pl/pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy,
  5. możesz zarejestrować dowolną liczbę sprzętów, ale każde z urządzeń możesz zgłosić tylko jeden raz.

Losowania i nagrody

Co można wygrać i kiedy odbywać będą się losowania nagród? Losowania odbywać będą się raz na kwartał, co oznacza, że w przeciągu całej promocji będzie ich cztery. W każdym z nich do wygrania jest:

  • nagroda główna w postaci iPhone’a 14 128 GB,
  • dwie hulajnogi elektryczne Nienbot by Segway Kickscooter F03D,
  • oraz dziesięć aparatów Instax Mini 11.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę promocji: https://sklep.maxkuchnie.pl/promocje-max-kuchnie/wygraj-smartfona-w-loterii-home-connect, by pobrać szczegółowy regulamin. Akcja trwa od 01.01.2023 do 31.12.2023.

 

Poznaj świat Siemens Home Connect

Technologia Home Connect umożliwia Ci sterowanie domowymi urządzeniami z poziomu jednej aplikacji. Ale zdalne zarządzanie, z dowolnego miejsca w domu i poza nim, to niejedyna jej zaleta. W aplikacji znajdziesz także wiele cennych wskazówek odnośnie do pieczenia, gotowania czy przyrządzania wyśmienitej kawy. Korzystając z jej podpowiedzi, wybierzesz najbardziej odpowiedni program w pralce, zmywarce i suszarce – w zależności od rodzaju wsadu, by w ten sposób zapewnić sobie oszczędności i chronić swoje ulubione ubrania i naczynia.