POTĘGA NAJNOWSZEJ TECHNOLOGII, PIĘKNO KREATYWNEGO DESIGNU: piekarniki do zabudowy iQ700 - Max Kuchnie
POTĘGA NAJNOWSZEJ TECHNOLOGII, PIĘKNO KREATYWNEGO DESIGNU: piekarniki do zabudowy iQ700 - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS POTĘGA NAJNOWSZEJ TECHNOLOGII, PIĘKNO...

SIEMENS


POTĘGA NAJNOWSZEJ TECHNOLOGII, PIĘKNO KREATYWNEGO DESIGNU: piekarniki do zabudowy iQ700

Najnowsza seria piekarników do zabudowy iQ700 stworzona została z myślą o klientach, którzy oczekują ekskluzywnej stylistyki popartej najnowocześniejszą technologią i komfortem eksploatacji. Intuicyjne sterowanie i sensorowa kontrola sprawiają, że każdy może zostać mistrzem sztuki kulinarnej - czasochłonnego zaangażowania w proces przygotowania potraw.

Innowacje w wielu wymiarach

Dostępne w nowej ofercie modele piekarników zostały zintegrowane stylistycznie poprzez zastosowanie jednakowej wysokości paneli kontrolnych z dotykowym, kolorowym wyświetlaczem TFT oraz nowym dyskiem sterującym. Aby wybrać potrzebne ustawienia, wystarczy niewielki ruch dyskiem i potwierdzenie wyboru na dotykowym wyświetlaczu. Charakterystyczny moduł sterowania sprawia, że wszystkie urządzenia z nowej oferty, zarówno piekarniki o standardowych wymiarach, jak i modele kompaktowe, można perfekcyjnie łączyć w spójne wizualnie, przystosowane do indywidualnych potrzeb konfiguracje. 


Bogactwo wyboru

Oferta iQ700 marki Siemens obejmuje wiele urządzeń na miarę potrzeb każdego użytkownika. Na takie preferencje nastawiony jest również parowar o wysokości 45 cm. Korzystając z cookControl, łatwo i szybko można przyrządzić w nim pełny, gorący posiłek na dwóch poziomach - bez przenikania zapachów. Dla liczących czas użytkowników mamy specjalną propozycję: piekarniki z mikrofalą o wysokości 60 i 45 cm. Te wyjątkowe modele z funkcją mikrofali pozwalają zaooszczędzić połowę czasu potrzebnego do przygotowania posiłku. Wystarczy włączyć funkcję varioSpeed, a konwencjonalne grzanie w porównaniu z mikrofalą przyspieszy proces pieczenia o połowę - bez uszczerbku dla jakości Twoich dań. Kulinarne mistrzostwo dla każdego.


Piekarniki z serii iQ700 z systemem automatycznej kontroli cookControl Plus same troszczą sie o najlepsze warunki dla Twoich dań. Koniec z wątpliwościami przy realizacji przepisów! Wystarczy wprowadzić rodzaj potrawy oraz wagę, a piekarnik automatycznie dobierze najlepszy sposób grzania, właściwą temperaturę i czas trwania cyklu. Podpowie w jakim naczyniu i na którym poziomie Twoje danie uda się najlepiej. Zastosowana technologia iSensoric zwalania użytkownika z doboru najwłaściwszego sposobu pieczenia oraz z czasochłonnego doglądania potraw. O idealne rezulataty pieczenia ciast i mięsa troszczą się specjalne czujniki bakeSensor i termosondaPlus. Innowacyjna technologia sensorowa sprawia, że proces pieczenia przebiega automatycznie: czujnik bakeSensor kontroluje stale poziom wilgotności wewnątrz piekarnika oraz rozpoznaje, kiedy wypiek jest już gotowy. Natomisat o doskonałą jakość pieczonego ciasta, drobiu i ryb dba innowacyjna termosondaPlus. Dzięki trzem różnym punktom pomiaru jest w stanie niezawodnie i precyzyjnie odczytać temperaturę wewnątrz pieczonej potrawy, dokładnie określić, kiedy będzie gotowa.


Komfort w każdym detalu

Projektując serię iQ700 nasi inżynierowie starali się udoskonalić wszelkie elementy, których modyfikacja mogłaby jeszcze bardziej poprawić jakość użytkowania. Wprowadzony poraz pierwszy, nowatorski system obiegu powietrza Termoobieg 4D gwarantuje doskonałe rezultaty pieczenia niezależnie od usytuowania blachy lub rusztu. Innowacyjna technologia napędu wentylatora z naprzemienną zmianą kierunku obrotów umożliwia idealne rozprowadzenie ciepłego powietrza we wnętrzu, co sprawia, że Twoja potrawa ma zawsze zapewnione idealne warunki grzania - wszędzie tam, gdzie sobie zażyczysz. Dzięki temu zyskujesz pełną swobodę w wyborze poziomu pieczenia. Następna modyfikacja dotyczy nagrzewania piekarnika. Konieczność uzyskania właściwej temperatury przed rozpoczęciem pieczenia wiązało się nie tylko ze stratą czasu użytkownika, lecz także z nadmiernym zużyciem cennej energii. Nowa funkcja coolStart kładzie temu kres. Jeśli chcesz coś rozmrozić, podgrzać , czy przygotować danie z mrożonek, po prostu włącz coolStart, a Twoje danie będzie gotowe dużo szybciej niż dotychczas. Kolejnym istotnym udogodnieniem jest przystosowanie stelaża wraz z prowadnicami do warunków pyrolizy. Pokrycie tej konstrukcji odporną na wysoką temperaturę powłoką sprawia, że nie musisz już wyjmować jej elementów z wnętrza. Wraz z aktywacją funkcji activeClean wszystkie pozostałości - ze ścian i prowadnic zostaną zamienione w łatwy do usunięcia popiół. Teraz nic już nie stoi na przeszkodzie, aby piec do woli!

Więcej informacji o produktach i marce Siemens na stronie www.siemens-home.pl