Piekarniki Siemens iQ700 - Max Kuchnie
Piekarniki Siemens iQ700 - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Seria urządzeń Siemens iQ700 - rewolucja...

SIEMENS


Seria urządzeń Siemens iQ700 - rewolucja technologiczna spod znaku Siemens

Życie to niepowtarzalna przygoda. Każdy dzień to kolejne wyzwania i okazja no nowych odkryć. Intensywność codziennych doznań wyznacza tempo życia i motywuje do działania zawsze i wszędzie: także w domu i w kuchni. Liczy się każda minuta, dlatego tak ważne jest odpowiednie wsparcie, które pozwoli i maksymalnie wykorzystać dany czas. Marka Siemens wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom dzięki serii urządzeń do zabudowy iQ700.

Funkcjonalność i design 

Kuchnia to miejsce, w którym zaczyna się dzień. To tam powstają plany na najbliższe godziny, prowadzone są rozmowy, ładowane są baterie na cały dzień. Dlatego tak ważne jest, jak wygląda i w jakie sprzęty jest  wyposażona. Nowa seria urządzeń do zabudowy iQ700, dzięki wykorzystaniu cienkiej chromowanej listwy i nowych proporcji, uzyskała lżejszy i bardziej nowoczesny wygląd, który naturalnie wpisze się w charakter każdego domu. 

Wszystkie sprzęty, posiadają identyczny, 96-milimetrowy panel, który zawsze ma tę samą wysokość. Dzięki temu wszystkie urządzenia serii iQ700 bez wyjątku, 45- czy 60- centymetrowe, można podłączyć bez konieczności wprowadzania dodatkowych zmian - podkreśla Gerhard Nüssler, główny projektant firmy Siemens.

Projektant poszedł krok dalej i wykorzystał stal nierdzewną jako poziomy element wykończenia. Pozwala on na idealne łączenie wszystkich rodzajów sprzętów iQ700 w dowolny sposób, bez montażu dodatkowych elementów.

Dzięki przyciskom sterującym i panelom dotykowym obsługa produktów z serii iQ700 nie może być prostsza. System sterowania łączy w sobie same najlepsze cechy: widoczne obrotowe przełączniki i przyciski wraz z w pełni dotykowym wyświetlaczem TFT umożliwiają intuicyjną nawigację z możliwie najdokładniejszym poglądem na cały zakres funkcji  urządzenia. 


Piekarniki Siemens iQ700

Gotowanie to proces, który nie zawsze wymaga kierunkowych umiejętności. Ważniejsze są chęci, ale też odpowiedni sprzęt, który pozowli na odkrywanie radości, jaką niesie z sobą gotowanie. Rozwija wyobraźnię, pozwala eksperymentować i odkrywać nowe smaki. Dostarcza pozytywnych doznań, którymi możemy dzielić się także z innymi. Piekarniki iQ700 dzięki systemowi inteligentnych sensorów dokładnie analizują sytuację i odbierają najlepsze parametry z gwarancją idealnego rezultatu. Dzięki nowemu czujnikowi bake-Sensor cały proces pieczenia ciast został całkowicie zautomatyzowany. Piekarniki iQ700 wiedzą kiedy ciasto jest gotowe - koniec z próbą wykałaczki! Inny czujnik, kontrolujący przygotowanie potraw mięsnych, drobiowych i rybnych, nosi nazwę termosondaPlus. Określa stopień gotowości potraw w oparciu o trzy  punkty pomiaru - dzięki nim danie wychodzi z piekarnika w idealnym momencie: gdy jest gotowe do spożycia i soczyste. 

Model iQ700 plasuje się wśród urządzeń o profesjonalnej jakości dzięki przeszło 15 rodzajom grzania. Jednym z nich jest tryb Termoobieg 4D, który umożliwia pieczenie wybranych dań nawet na czterech poziomach jednocześnie. Zintegrowana kuchenka mikrofalowa i opcjonalna funkcja pulseSteam otwierają przed użytkownikiem dodatkowe możliwości.

Kolejnym atutem jest funkcja samoczynnego czyszczenia activeClean, dzięki czemu zarówno blachy, jak i cały pozostały sprzęt do pieczenia można czyścić w tym samym czasie. 

Więcej o produktach i marce Siemens na stronie www.siemens-home.pl