Suszarki marki Siemens - Max Kuchnie
Suszarki marki Siemens - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz

SIEMENS


Sezon na suszenie

Nadchodzi zima. Pranie w chłodne dni schnie dłużej, a wcale nie ma go mniej. Rozpoczyna się walka z czasem i przestrzenią. Domownicy stają przed trudnym wyborem i dokonują wstępnej selekcji. Ubrania, bez których nie można się obejść, trafiają do pralki. Inne czekają na swoją kolej. Chyba, że... mamy inne wyjście.

Alternatywne suszenie

Po pierwsze, suszarki bębnowe stanowią technologiczną alternatywę dla tych rozkładanych, które trzeba chować na przyjście gości, bo są nieeleganckie i niepotrzebnie zajmują miejsce w salonie. Poza tym dużo lepiej, delikatniej i szybciej wysuszą ubranie niż grzejniki. Potrafią także skutecznie wyeliminować górę suchego prania, która niczym Mont Blanc wyrosła w szafie. Dzisiejsze suszarki do ubrań marki Siemens to nowoczesne urządzenia, które podnoszą standard życia w domu i sprawiają, że możemy wejść na kolejny poziom.

 

Inteligentne suszenie

Suszarki kondensacyjne delikatnie obracają mokre pranie w olbrzymim bębnie. Ubrania swobodnie się w nim przemieszczają, a ruch ciepłego powietrza z łatwością je osusza. Najnowsze suszarki marki Siemens wyposażone są w system sensorów (iSensoric), który automatycznie dostosowuje parametry suszenia do każdego prania. Bardzo precyzyjny autoDrySensor rozpoznaje, kiedy w ubraniach nie ma już wilgoci i sam kończy pracę w odpowiednim momencie.

 

Oszczędne suszenie

Suszarki z pompą ciepła to gwarancja suszenia w wysokich klasach efektywności energetycznej. By zachować niezmiennie niskie zużycie energii, wymiennik ciepła, zwany także kondensatorem pary wodnej, powinien być regularnie czyszczony. Dlaczego? Mikrowłókna tkanin, które mogą się na nim gromadzić (powietrze unosi je z bębna suszarki, a filtr nie jest w stanie ich wszystkich przechwycić) powodują, że jego efektywność energetyczna niestety spada. Dlatego w suszarkach marki Siemens zastosowano
unikalne rozwiązanie w postaci selfCleaning Condenser. Kondensator czyści się automatycznie, bez naszej pomocy i to kilka razy podczas każdego cyklu. Oszczędność to nie tylko technologia. Może dotyczyć także miejsca. Stawiając suszarkę na pralce, można maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce.

 

Super szybkie i super delikatne suszenie

Suszarki marki Siemens wyposażono w bęben z systemem softDry. Strumień powietrza delikatnie otula i suszy ubrania. Ochronie tkanin i minimalizacji zagnieceń sprzyja także gładka powierzchnia wewnętrznej strony drzwi oraz dużych rozmiarów bęben. Suszarki z pompą ciepła suszą się w niższej temperaturze, maksymalnie do 55°C, chronią strukturę tkanin zachowując miękkość oraz delikatność ubrań. Suszyć można delikatnie i szybko – Super 40 to program z czasem suszenia zredukowanym nawet do 40 minut. W połączeniu z rekordowo krótkim praniem w programie Super 15, dostępnym w wybranych pralkach marki Siemens, już po 55 minutach możemy założyć sukienkę na wieczorne wyjście do teatru. Marka Siemens ogłasza, że sezon na suszenie jest w pełni otwarty.

 

Więcej informacji o produktach i marce Siemens znajduje się na stronie www.siemens-home.bsh-group.com