Siemens po raz drugi z Gault&Millau Polska - Max Kuchnie
Siemens po raz drugi z Gault&Millau Polska - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Siemens po raz drugi z Gault&Millau Polska

SIEMENS


Siemens po raz drugi z Gault&Millau Polska

Marka Siemens już po raz drugi została jednym z Głównych Partnerów prestiżowego Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska. Podobnie jak w zeszłym roku w ramach projektu Gault&Millau Tour organizowane będą cztery regionalne spotkania z szefami kuchni, którzy swoje popisowe dania przygotowywać będą na innowacyjnym AGD Sie-mens iQ700.

Tegoroczna odsłona regionalnych spotkań z najlepszymi szefami kuchni odbędzie się w czte-rech miastach w Polsce – w Warszawie (6 czerwca), Poznaniu (13 czerwca), Krakowie (5 września) i Trójmieście (12 września). Na każdym z nich obecni będą szefowie kuchni, którzy w danym regionie wyróżniają się kunsztem i innowacyjnym spojrzeniem na sztukę kulinarną. Każdemu ze spotkań towarzyszyć będą nagrody wręczane w poszczególnych kategoriach: Szef Kuchni Tradycyjnej, Kobieta Szef, Młody Talent, Szef Jutra, Szef Roku.

 

Organizowane przez światowej klasy przewodnik kulinarny spotkania z szefami kuchni, to wielkie święto dla wszystkich miłośników sztuki kulinarnej. Cieszymy się, że dzięki najnow-szej linii AGD do zabudowy Siemens iQ700 mistrzowie kuchni już po raz drugi zaprezentują prawdziwe dzieła sztuki na talerzu – komentuje Anna Drozdowska, Head of Brand Commu-nication MDA w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

 

Kulinarną podróż po polskich miastach zwieńczy wyjątkowa gala w listopadzie, podczas któ-rej odbedzie się premiera trzeciej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska oraz wrę-czone zostaną ogólnopolskie nagrody w kategoriach analogicznych do spotkań regionalnych.

 

Więcej informacji o marce Siemens znajduje się na: www.siemens-home.pl