Siemens sLine - Max Kuchnie
Siemens sLine - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz

SIEMENS


Siemens sLine

Odznaczająca się innowacyjnością i pięknym wzornictwem seria urządzeń do zabudowy sLine, powstała z myślą o koneserach i pasjonatach technologii.  Siemens sLine  to sprzęt AGD spełniający oczekiwania najbardziej wymagających miłośników sztuki kulinarnej.

Piękno nowatorskiej technologii

W ofercie sLine, dostępnej w studiach kuchennych, znajduje się pełna gama urządzeń, w które powinna być wyposażona kuchnia XXI w. Obok piekarników tradycyjnych i kompaktowych, występują także m.in. płyty indukcyjne, okapy, czy zmywarki. Linię wyróżnia szereg detali zarezerwowanych wyłącznie dla niej. Sprzęt gospodarstwa domowego wykończony pięknymi uchwytami z masywnej stali szlachetnej i eleganckim napisem „sLine", staje się jeszcze bardziej ekskluzywny i wyjątkowy. Siemens sLine to przede wszystkim niepowtarzalny styl i perfekcyjna forma, dająca wiele możliwości aranżacyjnych.

 

Technologia, którą docenisz

Każde z urządzeń, należących do sLine, wyposażone jest w rozwiązania technologiczne, istotnie wpływające na komfort ich obsługi. Futurystyczna płyta bezstrefowa freeInduction wprowadza nieograniczoną wolność gotowania, podkreśloną sterowaniem panelem dotykowym TFT.

Indukcję doskonale uzupełniają piekarniki z termosondą i potrójnymi prowadnicami teleskopowymi, gwarantującymi absolutną stabilność i komfort przy wysuwaniu potrawy podczas pieczenia. Innowacje nie ominęły także chłodziarko-zamrażarek. W specjalnej strefie vitaFresh o temp. zbliżonej do 0°C, produkty spożywcze utrzymują świeżość nawet do 3 razy dłużej, zaś dzięki pojemnikowi dividerBox o wiele łatwiej jest utrzymać wnętrze chłodziarki w porządku. Funkcja timeLight wraz z szufladą vario3 Plus, to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia zmywarek. Wyświetlany na podłodze czas cyklu i status zmywania zaznacza obecność futurystycznych rozwiązań marki Siemens.

 

Więcej informacji o produktach i marce Siemens znajduje się na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl