Trendy lodówka - Max Kuchnie
Trendy lodówka - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz

SIEMENS


Trendy lodówka

Oto chłodziarko-zamrażarka marki Siemens, która za sprawą innowacyjnej technologii doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy, nie tylko te wnętrzarskie.

Zero Waste

Zero Waste to nurt, zgodnie z którym człowiek stara się generować mniej śmieci i odpadów, czyli po prostu nie marnować. W myśl tej filozofi została stworzona lodówka KG 36N7IEP. Wyposażona w komorę hyperFresh z regulacją wilgotności sprawi, że owoce i warzywa będą świeże znacznie dłużej. Specjalna strefa ◄0°C► dla ryb i mięs z temperaturą obniżoną o 2°C-3°C w stosunku do temperatury panującej w całej chłodziarce pozwoli zachować ich przydatność do spożycia nawet do 2 razy dłużej. Przechowywanie produktów w odpowiednich warunkach ma ogromny wpływ na dłuższe zachowanie ich świeżości. Różnice temperatur na zewnątrz i częste otwieranie drzwi lodówki powodują zmiany temperatury w jej wnętrzu, co może powodować, że jedzenie szybciej będzie się psuło. Inteligentne czujniki systemu freshSense są w stanie natychmiast reagować na wahania temperatury wewnątrz chłodziarki, przejmując kontrolę nad chłodzeniem. W dodatku za pomocą funkcji superchłodzenie można szybko obniżyć temperaturę (do 2°C), tak by schłodzone jedzenie nie „ocieplało się” przy wkładaniu do lodówki nowych produktów.

 

Fresh look

Choć w przypadku lodówki szczególnie liczy się jej wnętrze, to nie można pominąć także estetycznego wyglądu. Duże, wykonane ze stali szlachetnej drzwi modelu KG 36N7IEP pięknie prezentują się w stylowych i nowocześnie urządzonych wnętrzach. Powłoka antiFingerprint sprawia, że lodówka za każdym razem wygląda „świeżo”, ponieważ na powierzchni nie widać śladów użytkowania i odcisków palców. Duży wyświetlacz dodaje całości elegancji.

 

Sięgnij po więcej informacji o tych oraz wielu innych produktach marki Siemens.