TRENDY SUSZARKA SIEMENS - Max Kuchnie
 TRENDY SUSZARKA SIEMENS - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz

SIEMENS


Trendy suszarka

Technologia, trendy i przyszłościowe rozwiązania. Pompa ciepła, samoczyszczący kondensator i autoDry. Oto kilka przykładów możliwości nowej suszarki marki Siemens. Na miarę nowoczesnego domu.

Technologia i trendy

Domy przyszłości korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych: paneli solarnych, inteligetnych systemów oświetlenia czy urządzeń AGD.

Suszarka marki Siemens (model WT 45H25EPL) jest naszpikowana technologią i automatyką: sensory autoDry same rozpoznają, kiedy pranie jest suche. Zaawansowane rozwiązania technologiczne idą w parze z megatrendami. A innowacyjna suszarka marki Siemens jest odpowiedzią na rosnący w siłę ekotrend, potrafiąc jednocześnie dostosować się do wyjątkowo szybkiego i aktywnego stylu życia.

Bądź eko – to motto przyświeca niemieckim inżynierom. Nowa suszarka nie posiada konwencjonalnej grzałki. Do ogrzewania i schładzania powietrza wykorzystuje się technologię pompy ciepła. To jedno z najbardziej oszczędnych źródeł energii. Energooszczędność przejawia się nie tylko w wysokiej klasie efektywności energetycznej nowego urządzenia, ale także w zastosowanej w nim technologii selfCleanig Condenser. Kondensator jest automatycznie i kilkukrotnie czyszczony podczas każdego cyklu suszenia. Stale opróżniany z mikrowłókien tkanin zapewnia, że suszarka będzie stale utrzymywać bardzo niskie zużycie energii, i to za każdym cyklem suszenia.

W odpowiedzi na szybki i aktywny styl życia suszarka została wyposażona w szybki program suszenia Super 40' oraz specjalne programy do suszenia odzieży typu outdoor (z membraną) czy strojów sportowych. Suszenie w temperaturze ok. 55° sprawi, że ubrania będą miękkie i nie zniszczą się. Dzięki nowej konstrukcji bębna tkaniny przesuwają się tak, jakby unosiły się na poduszce powietrznej, a kosz na obuwie jest bezpiecznie przymocowany do urządzenia w pozycji poziomej. Nie obraca się wraz z bębnem i dzięki temu buty sportowe będą suszone w tej samej pozycji.

Technologiczne trendy w jednym miejscu.

 

Więcej informacji o produktach i marce Siemens znajduje się na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl