Siemens - Twój dom od dziś - zawsze Online - Max Kuchnie
Siemens - Twój dom od dziś - zawsze Online - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Twój dom od dziś - zawsze Online.

SIEMENS


Twój dom od dziś - zawsze Online.

Czy możliwość zarządzania domem za pomocą innowacyjnej platformy internetowej z dowolnego miejsca i o każdej porze nie ułatwiłaby życia? Teraz to możliwe dzięki nowej linii urządzeń gospodarstwa domowego Siemens Home Connect.

Nowe, ekscytujące możliwości

Zdalne sterowanie to jedynie początek możliwości Home Connect. Dzięki nieustannie doskonalonemu rozwiązaniu dziś Home Connect daje możliwość nie tylko włączenia pralki, kiedy jesteśmy już w pracy i zapomnieliśmy ją uruchomić w domu, czy uruchomienia piekarnika będąc w biurze i przygotowania obiadu dla wracającej wcześniej ze szkoły córki. Korzystając z Home Connect zyskujemy więcej funkcji danego urządzenia, niż w jego standardowej wersji. Możemy wybrać jedno z kilku dodatkowych ustawień prania, których do tej pory nie oferowała pralka, albo chcąc zaimponować przyjaciołom podczas wieczornej kolacji wybrać jeden z przepisów kulinarnych, wysłać go do piekarnika i w ten sposób, mimo niewielkich umiejętności, zachwycić przygotowaną potrawą. Największa na rynku baza przepisów kulinarnych Home Connect, którą uzupełniają ciekawostki i praktyczne porady gotowania, jak również przepisy na desery i kawę coffeeWorld. Platforma Home Connect to także zdalny dostęp do wszystkich usług Serwisu i diagnostyki, a także do oferty sklepu serwisowego, a także szeroka baza partnerów, wśród których znajdują się m.in. Amazon Alexa, Amazon Dash Replenishment Service, IFTTT (If This Then That), HelloFresh, Nest, SMA, myTaste, EVE Connect for Tesla, Busch-Jaeger, iHaus i wiele innych.

 

Siemens Home Connect

Najnowsza linia urządzeń Siemens Home Connect obejmuje szeroką gamę sprzętów gospodarstwa. Znajdują się w niej piekarniki, zmywarki, pralki i suszarki do ubrań, od niedawna również płyty* i okapy, a także chłodziarko-zamrażarki. Te ostatnie sprawdzą się szczególnie... na zakupach, kiedy nie pamiętamy, co mieliśmy kupić, możemy zdalnie zajrzeć do jej wnętrza. Specjalne kamery ustawione pod odpowiednim kątem zrobią zdjęcia, a my dzięki temu będziemy wiedzieli co powinno znaleźć się na liście zakupów. W zmywarkach zaś funkcja Easy Start pomoże dobrać najlepszy program mycia naczyń, a także przesłać informację o zakończeniu zmywania i o konieczności uzupełnienia płynu nabłyszczającego. Piekarniki Siemens Home Connect to przede wszystkim ogromna baza przepisów, dzięki której nawet mało doświadczony kucharz poczuje się jak mistrz kulinarny. Korzystając z Home Connect na przykład w trakcie pieczenia ciasta możemy nie tylko kontrolować status i przebieg pieczenia na tablecie czy telefonie, ale też dokonywać zmian w ustawieniach. Nowa pralka i suszarka z technologią Home Connect oferują możliwość skorzystania z dodatkowej funkcji wirtualnego konfiguratora Easy Start, który pomaga wybrać odpowiedni program prania do wszystkich rodzajów tkanin. Zdalne sterowanie i monitorowania cyklu prania i suszenia spoza domu to njedyna zaleta korzystania z pralki i suszarki Home Connect. Dzięki połączeniu pralki z Home Connect otrzymamy powiadomienie, kiedy płyn do prania w pralce i-DOS będzie wymagał uzupełnienia. Ostatnią grupą są ekspresy do kawy wolnostojące Siemens EQ.9 i do zabudowy, które dzięki podłączeniu do Home Connect idealnie sprawdzą się podczas spotkania z przyjaciółmi. Każdy z nich może wybrać dowolny rodzaj ulubionej kawy i wysłać swoje zamówienie do ekspresu, dzięki temu to ekspres pamięta za nas jakie kawy i w jakiej kolejności przygotować.

 

Więcej informacji na: www.siemens-home.bsh-group.com/pl