SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Zaprojektowana, by zapewniać lśniące rezultaty

SIEMENS


Zaprojektowana, by zapewniać lśniące rezultaty

Niezależnie od tego, czy chodzi o oszczędność czasu, efektywność energetyczną czy wysuszenie naczyń – zmywarka SN636X06KE marki Siemens zapewnia nawet trzykrotnie szybsze mycie z zachowaniem najlepszych rezultatów.

Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus

 

Uruchamiając funkcję varioSpeed Plus, skracasz czas mycia nawet do 66%. Połącz ulubiony program* z dodatkową funkcją varioSpeed Plus, aby przyśpieszyć cykl zmywania. W rezultacie naczynia są zawsze czyste i suche w najkrótszym możliwym czasie.

 

Nie tylko na sztućce, ale nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3

 

Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet niewielkie naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.

 

Szklanki i kieliszki: wyjątkowo bezpieczne, doskonale lśniące

 

Naczynia z cienkiego szkła wymagają przy myciu szczególnie troskliwego traktowania. Aby sprostać tym wymaganiom, skonfigurowaliśmy program szkło 40°C. W tym cyklu zanieczyszczenia usuwane są w niskich temperaturach – wyjątkowo ostrożnie, ale niezwykle dokładnie. Na koniec następuje rozbudowana faza płukania w zwiększonej ilości wody i delikatne suszenie. Wyniki są imponujące: lśniące szkło, którego przejrzystością można cieszyć się o wiele dłużej.

 

Optymalne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: program auto

 

Program auto samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania, dostosowując temperaturę i ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń. Po naciśnięciu przycisku programu auto czujnik aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były doskonale zmyte przy minimalnej potrzebnej na to ilości wody i energii.

 

aquaStop®: gwarancja Siemens

 

System aquaStop® zapobiega szkodom spowodowanym wypływem wody – czy to w wyniku nieszczelności w wężu napełniającym, czy też w samym urządzeniu. W momencie wykrycia przecieku system aquaStop® natychmiast odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. System aquaStop gwarantuje to przez cały okres eksploatacji zmywarki**.

 

 

*Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i szybkiego zmywania

**Warunki gwarancji aquaStop Siemens AGD dostępne na https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/gwarancja-aquastop