Funkcjonalność, która łączy się ze stylem - Max Kuchnie
Funkcjonalność, która łączy się ze stylem - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD VELGE Funkcjonalność, która łączy się ze stylem

Kategorie

VELGE


Funkcjonalność, która łączy się ze stylem

Kiedy do dyspozycji mamy nieskończoną ilość inspiracji i dostęp do najlepszych projektantów, o stylową kuchnię nietrudno. Jednak gdy zależy nam na tym, by była ona naprawdę wyjątkowa: jej wystrój oddawał naszą życiową filozofię i podejście do świata, a jednocześnie przynosiła nam wysoki komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków, warto zdecydować się na sprzęt AGD, który będzie nam w stanie zapewnić jedno i drugie. Urządzenia Velge to idealne połączenie innowacyjności w designie z maksymalną funkcjonalnością.

Minimalizm, który zachwyca detalem

Minimalizm to styl, w którym myślą przewodnią jest ograniczenie liczby przedmiotów, jakimi się otaczamy. To jego pierwsza zasada. Druga mówi o uproszczeniu form. Trzecia o funkcjonalności. To reguły typowe dla wszystkich skandynawskich stylów wnętrzarskich. Może to właśnie dlatego – kiedy podziwiamy aranżacje urządzone zgodnie z ich wytycznymi – w pewnym momencie zaczynają wydawać nam się one nazbyt do siebie podobne. Ale czy tak musi być? Czy w skandynawskim minimalizmie jest miejsce wyłącznie na to, co użyteczne? Zupełnie nie! Dowód na to daje nam marka Velge, projektując okapy kuchenne, których wzornictwo idealnie wpisuje się w ducha skandynawskiego, ale z całą pewnością nie można zarzucić mu jednego – tego, że jest nudne!

 

Okap w stylu Velge

Czym zatem okapy Velge wyróżniają się na tle innych? Już na pierwszy rzut oka docenimy ich nieprzeciętny design. Patrząc na niektóre modele, właściwie trudno będzie nam jednoznacznie stwierdzić, czy aby na pewno mamy do czynienia ze sprzętem AGD. Okap wyspowy VICH 3114.1 X ISLAND przypomina raczej piękną lampę, niż praktyczne urządzenie. Natomiast model VCCH 9013.1 X z jednej strony idealnie wpisuje się w minimalistyczne trendy, z drugiej zaś zachwyca niebanalnym kształtem. To jednak nie wszystko, co mają nam do zaoferowania okapy Velge, bo cechuje je również zastosowanie niespotykanych rozwiązań technologicznych.

 

Mistrzowska technologia

Velge, konstruując swoje urządzenia, nie poprzestaje na ich oryginalnym designie, równie mocny akcent kładąc na ich funkcjonalność. Zastosowane w nich oświetlenie jest więc nie tylko dekoracją, ale również ma być po prostu przydatne i dostosowywać się do naszych indywidualnych potrzeb. Dzięki funkcji Soft ON/OFF light światło delikatnie rozjaśnia się podczas włączania oświetlenia i miarowo ściemnia się, wraz z jego wyłączeniem. Koniec z efektem olśnienia czy nagłą ciemnością. Z kolei za sprawą funkcji Clean Air 24 z okapów Velge możemy korzystać, jak z automatycznie uruchamiających się oczyszczaczy powietrza. Przez wybrany czas urządzenie będzie samo uruchamiać się na 5 minut, by wymienić powietrze w pomieszczeniu. Przez kolejne 25 minut pozostanie nieaktywne. Oczyszczanie atmosfery w kuchni może być takie proste! Zwłaszcza, kiedy okap dysponuje systemem Perimeter Extraction, skutecznie zwiększającym jego efektywność i ograniczającym emisję hałasu.

 

Sięgnij po więcej informacji o produktach marki Velge i wprowadź do swojego wnętrza odrobinę klimatu pięknej Skandynawii.