INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI - Max Kuchnie
INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD VELGE INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

Kategorie

VELGE


INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

Producenci sprzętów AGD dbają o ciągły rozwój nowoczesnych technologii swoich urządzeń, chcąc dopasować swoje produkty do panującej mody. Konsumenci mają do wyboru szeroki wachlarz rozmaitych sprzętów, które są zróżnicowane ze względu na materiały, z jakich są wykonane, design, kolorystykę oraz jakość. Żyjemy w czasach, w których funkcjonalność wszelkich urządzeń jest nieoceniona. Nowoczesne sprzęty AGD są zaopatrzone w liczne nowoczesne technologie, zwiększające ich atrakcyjność i podnoszące komfort użytkowania.

Nowe, lepsze funkcje to więcej możliwości. Innowacyjne sprzęty i urządzenia AGD są teraz bardziej funkcjonalne niż kiedykolwiek. Nowoczesne mechanizmy wpływają nie tylko na wygodę korzystania z urządzeń, ale także zapewniają ekonomiczne rozwiązania. Gotowanie stało się łatwe, komfortowe, ekologiczne i oszczędne. Z myślą o nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach powstały okapy marki Velge. Zostały zaprojektowane w pełni szacunku dedykowanego im wnętrza. Zestawiono w nich z jednej strony harmonię kształtu, nieprzesadny minimalizm i przemyślany design, z drugiej jakość i funkcjonalność. Walory użytkowe na równi z tymi estetycznymi wprawiają w zachwyt użytkowników.

Ze względu na formę zdecydowanie wyróżnia się okap Velge o płytkiej konstrukcji VCCH 9003.1, który zachwyca minimalistycznym designem. Oryginalnego wyglądu dodaje mu szklana półka podświetlona na niebiesko. Okap ten dobrze prezentuje się w nowoczesnych kuchniach. Stal nierdzewna z jakiej jest wykonany cechuje się bardzo dobrymi właściwościami antykorozyjnymi.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowania w okapie zamocowano element rewizyjny za pomocą specjalnych zawiasów, które zapewniają niezawodne otwarcie tego elementu w trakcie czyszczenia i konserwacji. Powierzchnia szkła jest idealnie gładka, dzięki czemu urządzenia wyglądają estetycznie a także są łatwe w utrzymaniu czystości. Element szklany w okapie, służy jako półka poprawia także wychwytywanie oparów kuchennych. Jego szybka instalacja to zasługa specjalnych zaczepów umożliwiających szybki montaż przyścienny. O wszechstronności urządzenia świadczy, że można używać go jako wyciąg lub pochłaniacz instalując specjalne filtry węglowe.

Dobra wentylacja w przestronnych, kuchniach jest wręcz nieodzownym elementem komfortowego życia. Warto pamiętać, że poza kwestiami wizualnymi podczas urządzania wnętrza kuchennego trzeba zwrócić szczególną uwagę także na względy techniczne.

Funkcja Soft ON/OFF light w okapie VCCH 9003.1 jest elektronicznie sterowana i stopniowo delikatnie rozjaśnia i ściemnia oświetlenie podczas jego włączania i wyłączania, jest odpowiedzialna za miękkie włączenie i wyłączenie oświetlenia.

Dzięki funkcji Anti-Grease Filter Alarm okap automatycznie poinformuje kiedy należy wyczyścić filtr, którego zadaniem jest wyłapywanie cząsteczek tłuszczu z oparów kuchennych. Regularne czyszczenie filtrów eliminuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów wewnątrz okapu a także gwarantuje jego bezawaryjną długoletnią pracę. Z kolei funkcja Carbon Filter Alarm automatycznie przypomni o konieczności wymiany filtrów węglowych.

Okapy Velge spełnią oczekiwania każdego kto ceni sobie wygodę użytkowania i dobrze przemyślaną funkcję. Wentylacja, którą tworzy Velge, dzięki zastosowanym rozwiązaniom stanie się nieocenionym elementem każdej kuchni.

Więcej informacji o produktach i marce Velge na stronie www.velgehome.com