Komfort w zgodzie z naturą - Max Kuchnie
Komfort w zgodzie z naturą - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD VELGE Komfort w zgodzie z naturą

Kategorie

VELGE


Komfort w zgodzie z naturą

Norwegia to przede wszystkim piękno natury, dzikiej, surowej, która musi się dostosować do panujących, niekoniecznie przyjaznych warunków klimatycznych. Nie ma w niej miejsca na zbędne ozdobniki. Właśnie to surowe piękno skandynawskiej przyrody zainspirowało Velge do stworzenia bezkompromisowego połączenia najwyższej jakości materiałów i innowacyjności z minimalistycznym designem.

Nieprzeciętne rozwiązania technologiczne oraz intrygujące wzornictwo sprawiają, że okapy marki Velge będą trafnym wyborem dla osób, które cenią sobie indywidualizm. Minimalistyczna unikatowość pozwoli stworzyć nowy wymiar przestrzeni w kuchni. Okapy Velge, wpisując się w norweski duch, przekraczają granice codzienności, a ich prosta lecz niebanalna forma nawiązuje do surowych północnych warunków.

 

Velge tworzy okapy, które dzięki zastosowaniu gładkich powierzchni, bardzo łatwo utrzymać w czystości. O tym, jak ważne jest utrzymanie porządku i higieny w kuchni, nie trzeba nikogo przekonywać. Z pomocą przyjdzie nam na przykład okap VCCH 9009.1 X. Został on wyposażony w możliwość podłączenia telefonu, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał odbierać połączeń w trakcie gotowania brudnymi rękami. Funkcja pozwoli również na włączenie ulubionej muzyki, która umili kuchenne eksperymenty. Okapy naszej marki posiadają także inteligentne systemy, przypominające o konieczności wymiany filtrów. Ze względu na trudny klimat Skandynawii, jej mieszkańcy i przyroda podporządkowali się zastanym tam warunkom. Ta myśl przyświecała projektantom Velge Okapy są wykonane z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących trwałość. Elementy filtracyjne są tutaj ukryte pod specjalną stalą nierdzewną lub szkłem, co powoduje, że urządzenia poza niekwestionowaną trwałością są też bardzo estetyczne.

 

Norwegia to również śmiałe sięganie po nowoczesne możliwości z szacunkiem dla otaczającego klimatu. Pod względem parametrów technicznych są to rewelacyjne sprzęty. Cechują się wysoką wydajnością, zapewniając szybkie usuwanie oparów. Okapy posiadają oświetlenie LED, które efektownie oświetla pomieszczenie i charakteryzuje się niskim zużyciem energii, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach.

 

Prostota i jednoczesna nietuzinkowość, ocierająca się o futuryzm, pozwoli cieszyć oko intrygującymi kształtami. Dzięki temu zbudujemy piękną, czystą przestrzeń, dającą wrażenie spokoju i harmonii. W takim wnętrzu, pozbawionym zbędnych bodźców nic nas nie rozprasza, pozwala się skupić na czerpaniu radości z przygotowywania posiłków. W harmonicznej i pełnej ładu kuchni złapiemy też oddech od natłoku codziennych spraw, czekających poza nią.

 

Poznaj bliżej produkty marki Velge i zadbaj z nimi o klimat w Twojej kuchni.