Kuchnia w nowoczesnym stylu - Max Kuchnie
Kuchnia w nowoczesnym stylu - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD VELGE Kuchnia w nowoczesnym stylu

Kategorie

VELGE


Kuchnia w nowoczesnym stylu

Nowoczesne wnętrze bazuje na prostocie stylu przy zastosowaniu zaawansowanych technologii. Decydując się na urządzenie kuchni w modernistycznym stylu warto zadbać o każdy szczegół. Chcąc stać się projektantem własnego otoczenia, zainspiruj się północnym szlakiem Velge i stwórz swój nowy wymiar przestrzeni. Poznaj linię Velge, która została zaprojektowana w oparciu o minimalistyczną formę, wnosząc do naszego otoczenia równowagę.

Efektywne usuwanie oparów

Aby móc w pełni cieszyć się z kulinarnych eksperymentów dobrze jest zainwestować w odpowiedni okap. Dobry okap to taki, który sprawnie pozbywa się oparów, nie generując przy tym zbyt dużo hałasu. Okapy marki Velge zdecydowanie spełniają te warunki. Technologie zastosowane w tych urządzeniach zapewniają niski poziom hałasu i niskie zużycie energii przy wysokiej wydajności. Gwarantują one szybkie pozbycie się zapachów z kuchni i pozwalają na dostosowanie pracy do intensywności oparów. Niezależnie od tego, jakie potrawy będziemy przyrządzać, okapy zapewnią nam zawsze czyste i świeże powietrze w naszej kuchni. Elementy odpowiadające za cichą i efektywną pracę zostały tutaj ukryte w estetyczny sposób w minimalistycznej obudowie.

 

Zaawansowane technologie

Współczesne rozwiązania techniczne oferują nam wiele ciekawych możliwości również w zakresie sprzętów AGD. Marka Velge śmiało sięga po możliwości, jakie obecnie mamy do dyspozycji. Okapy tej marki charakteryzują się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale i interesującymi ułatwieniami codziennej pracy w kuchni. W okapach Velge znajdziemy na przykład funkcję łagodnego rozjaśniania lub przyciemniania oświetlenia podczas włączania czy wyłączania okapu, sterowanie poprzez dotykowy ekran bądź pilot. Godną uwagi jest też funkcja Time Control, która kontroluje czas, po jakim urządzenie się wyłącza.

 

Łatwa konserwacja

W nowoczesnej kuchni liczy się też funkcjonalność. Dlatego w okapach Velge przemyślano również kwestie konserwacji urządzeń. Za sprawą funkcji Anti-Grease Filter użytkownik zostaje poinformowany o tym, że należy wyczyścić filtr. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o wymianie filtra, gdyż urządzenie samo o tym przypomni. Wszystko to po to, aby cieszyć się jak najdłużej w pełni wydajną i bezproblemową pracą okapu. Wiemy, jak ważne dla naszego zdrowia jest oddychanie czystym powietrzem. Z myślą o tym marka Velge zastosowała w swoich okapach technologię Clean Air 24, która pozwoli oczyścić powietrze z wszelkich zapachów takich jak zapach detergentów czy dym papierosowy, dzięki czemu będziemy żyć w zdrowszym środowisku. Dodatkową zaletą jest to, że funkcja może być stosowana również przy wyłączonym urządzeniu.

 

Sięgnij po więcej informacji o produktach marki Velge, aby stworzyć swoją własną perfekcyjną kuchnię.