Norweski minimalizm w kuchni - Max Kuchnie
Norweski minimalizm w kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD VELGE Norweski minimalizm w kuchni

Kategorie

VELGE


Norweski minimalizm w kuchni

Skandynawia zazwyczaj kojarzona jest z surowym i mrocznym klimatem, ale również z perfekcjonizmem i wysoką jakością minimalistycznych form, które przekraczają granice uniwersalnych standardów i nie pozwalają przejść obojętnie. Obecne trendy idą w tym kierunku, szukając prostych i jak najmniej skomplikowanych rozwiązań, bogatych w nowatorskie zastosowania.

Naprzeciw tym wymogom staje firma Velge, która eliminuje to, co zwyczajne i stereotypowe, a stawia na indywidualizm i wyjątkowość. Nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych. Buduje świadomość potrzeb konsumenckich w zakresie wyposażenia, tym samym motywując do poszukiwania nowych rozwiązań, które wzbogaciłyby codzienne czynności o unikalną jakość i prestiż. Wyróżnikiem Velge zdecydowanie jest minimalizm - w tej materii mniej znaczy więcej, a gwarantem doskonałości jest najwyższej klasy wzornictwo. Prostota linii podyktowana jest surowym szlakiem wytyczonym przez piękno i autentyczność skandynawskiego krajobrazu.

Projektując kuchnie, każdy kieruje się indywidualnym stylem, osoby, które cenią sobie harmonię i porządek z pewnością zostaną wierne marce Velge. Idealnie w taką przestrzeń wkomponują się okapy tej firmy. Model warty polecenia to sterowany dotykowo okap przyścienny VCCH 9009.1 X RODOY. Przykuwa uwagę, dzięki klasycznej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej, która posiada wysokie właściwości antykorozyjne oraz wykończeniu z czarnego szkła. Będzie on subtelną ozdobą nowoczesnych i przestronnych wnętrz. Dodatkowo, jego powierzchnia jest idealnie gładka, dzięki czemu wygląda estetycznie i co ważne jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Podobnie system Anti – Grease Filter Alarm, automatycznie poinformuje o konieczności wyczyszczenia filtra aluminiowego. Regularna dbałość o ten element, zapobiega jego przedwczesnemu zużyciu oraz likwiduje nieprzyjemne zapachy.

Okap RODOYP zawiera szereg przydatnych funkcji i unikalnych rozwiązań. Ma wszechstronne zastosowanie, może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz z instalacją specjalnych filtrów węglowych. Funkcja Clean Air 24H, dodatkowo pozwala na oczyszczanie powietrza, gdy okap i płyta kuchenna pozostają wyłączone. Cykle wentylacji są aktywowane w interwale 5 minut pracy i 25 minut przerwy. Doskonale usuwają z powietrza wszelkich nieprzyjemne zapachy.

Nowinką technologiczną, która wyróżnia ten model jest system Cook&Talk, umożliwiający odbieranie połączeń telefonicznych podczas gotowania nie używając telefonu. Ponadto, wbudowany Bluetooth pozwoli bez problemu połączyć się z telefonem. Teraz gotowanie staje się jeszcze przyjemniejsze, już nie musimy się od niego odrywać i odbierać połączeń brudnymi rękami. Kolejnym atutem i nowością jest funkcja odtwarzania ulubionej muzyki w trakcie przygotowywania posiłków. Opcja ta umożliwia uruchomienie wybranej stacji radiowej za pomocą okapu lub utworów z telefonu. Niezawodność i funkcjonalność produktów z oferty Velge jest poparta pięcioletnim pakietem gwarancyjnym, wybierając je możemy być pewni, że posłużą nam na wiele lat użytkowania, a nasza kuchnia zachwyci przejrzystym i minimalistycznym stylem w duchu norweskim.

 

Sprawdź produkty marki Velge i daj się porwać niesamowitemu klimatowi rodem z Norwegii.