Skandynawskie inspiracje w kuchni - Max Kuchnie
Skandynawskie inspiracje w kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD VELGE Skandynawskie inspiracje w kuchni

Kategorie

VELGE


Skandynawskie inspiracje w kuchni

Skandynawia daje nam przykład, jak łączyć estetykę z trwałością i praktycznością. To miejsce, w którym zaawansowana technologia i minimalizm przenikają się wzajemnie, tworząc rzeczy przemyślane i dopracowane, ale bez zbędnych ozdobników. To także silny charakter mieszkańców tego rejonu. Na co stawiają Skandynawowie?

Mocny charakter

Norwegowie to ludzie z silnym nieugiętym charakterem. Stawiają na praktyczność i funkcjonalność. Warto brać przykład z mieszkańców tych północnych zakątków

naszego kontynentu, wybierając do swojego domu urządzenia, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Takie sprzęty posłużą nam na lata i nie będziemy musieli się przejmować ich wymianą przez długi czas. Ważne również, aby jak najlepiej spełniały swoje funkcje i pomagały nam w codziennych czynnościach. W przypadku okapów kuchennych warto zwrócić uwagę na wydajność, aby sprawnie pozbyć się niechcianych zapachów roznoszących się podczas gotowania. Efektywnie pracujący okap pozwoli również ochronić Twoje meble przed osadzaniem się na nich cząsteczek tłuszczu i oszczędzi Ci pracy przy ich czyszczeniu. 

 

Wygoda 

Mieszkańcy Norwegii skupiają się na tym, co najważniejsze i wysoko cenią sobie wygodę. Zimny północny klimat nie sprzyja wychodzeniu na zewnątrz. Życie Skandynawów skupia się zatem w wygodnym domu, w którym można wypocząć, nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami i po prostu się zrelaksować, zamykając drzwi swoich czterech kątów. Marka Velge, wychodząc temu naprzeciw, stworzyła bardzo ergonomiczne urządzenia. Nasze okapy zostały wyposażone w sterowanie dotykowe lub pilot. Obudowy w okapach marki Velge są wykonane z gładkich materiałów, wszystko po to, aby ułatwić Ci utrzymanie ich w czystości. Nasze urządzenia wyposażyliśmy w szereg funkcji, które pozwolą Ci zyskać czas i energię na ważniejsze sprawy, niż na przykład pamiętanie o wymianie lub wyczyszczeniu filtra w okapie kuchennym. Okap sam Ci o tym przypomni dzięki funkcjom takim jak Anti- -Grease Filter Alarm czy Carbon Filter Alarm. Wędrując norweskim szlakiem Velge odkryjemy rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie, oferujące nam komfortowe użytkowanie sprzętów.

 

Skandynawski loft?

Wnętrzarski świat udowodnił nie raz, że skandynawski styl można z powodzeniem łączyć z loftem. Ważny jest tutaj dobór stonowanych barw - odcieni szarości, bieli, czerni, które można przełamać jednym elementem w zdecydowanym kolorze - czerwieni bądź żółci. Oba style - skandynawski i industrialny łączy prostota. Nie ma tutaj wydumanych dekoracji i zdobień, królują za to minimalistyczne formy. Okapy marki Velge bardzo dobrze odnajdą się w lofcie. Ich geometryczne kształty i minimalistyczny design stworzą spójną kompozycję z surowym loftowym wnętrzem. Kolejny stały element loftu to nowoczesność. Urządzając taki loft w stylu skandynawskim warto zainwestować w sprzęty AGD wyposażone w nowoczesne technologie. Doskonałą propozycją może być okap marki Velge - VCCH 9009.1 X, który pozwoli Ci słuchać muzyki z telefonu w trakcie przygotowywania posiłków. Nie będziesz już musiał dotykać telefonu brudnymi rękami, aby włączyć muzykę lub odebrać telefon.

 

Produkty marki Velge pozwolą Ci nadać wnętrzu klimatu rodem z mroźnej Norwegii - wypróbuj je i ciesz się połączeniem estetyki z praktycznością we własnej kuchni.