Velge - z serca Norwegii - Max Kuchnie
Velge - z serca Norwegii - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD VELGE Velge - z serca Norwegii

Kategorie

VELGE


Velge - z serca Norwegii

Dania kuchni skandynawskiej są proste, przyrządzone z wysokiej jakości składników naturalnych. W ślad norweskiego smaku, okapy Velge charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie. Prosta linia i surowy design szkła hartowanego przypadnie do gustu wielbicielom nowoczesnego stylu.

Z serca. A jak wiemy, najlepsza droga do serca prowadzi przez… żołądek

Kuchnia skandynawska kusi swoją tradycją i delikatnym smakiem, który kształtował się już w czasach wikingów. Jednak ówczesne, tłuste potrawy odeszły w niepamięć na rzecz znacznie zdrowszych dań. Norwegia jest znana jako kraina łososia, a lista przepisów z królem Bałtyku mogłaby spokojnie zapełnić całą książkę kulinarną. Skandynawska kuchnia uwzględnia sezonowość potraw, a jej stoły charakteryzuje obfitość ryb.


Twoja kuchnia świata

Nadeszła wiosna, świat okrył się zielenią, nabieramy pozytywnej energii, szukamy zdrowych rozwiązań. To najlepszy czas na poszerzanie horyzontów kulinarnych. Jak wiadomo, ryby to samo zdrowie, dlaczego więc w naszej kuchni nie miałby się roztaczać aromat skandynawskich smaków? No właśnie, czy to zawsze jest tylko aromat? Drugie miejsce na podium popularności norweskiej kuchni zajmuje pstrąg, który mimo swojego nieprzyjemnego zapachu przyciąga smakiem. Czy da się zatem ugościć ten zakątek świata w swojej kuchni bez przykrych woni? Jak najbardziej. Potrzebujesz tylko solidnego okapu.

 

KJERAG w Twojej przestrzeni

Dotykowo sterowany okap Velge VBCH 5510.1 W wykonany z białego szkła hartowanego został przystosowany do pracy zarówno w trybie wyciągu oraz jako pochłaniacz. Dzięki systemowi wentylacji obwodowej, który poprzez odpowiednio ukształtowane szczeliny w korpusie okapu wymusza zasysanie powietrza, jeszcze sprawniej poradzi sobie z eliminacją oparów znad gotujących się dań. Możesz śmiało smażyć ulubionego pstrąga, a urządzenie w całości usunie nieprzyjemne zapachy, pozbędzie się wilgoci i oparów z tłuszczu. Funkcja Clean Air24 gwarantuje oczyszczanie powietrza aktywując cykle wentylacji w interwale nawet, gdy okap i płyta kuchenna pozostają wyłączone, więc jedyne, co czujesz przy wspólnym posiłku, to zapach rodzinnej atmosfery.

 

Prosty… także w czyszczeniu

Kiedy już zasmakujesz kuchni świata, przeznacz energię na sprzątanie brudnych naczyń, bo okap wyczyści się praktycznie sam. Dwa automatyczne systemy powiadomią Cię o konieczności wyczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego oraz wymiany filtra węglowego. Wyczyszczenia, które nigdy nie było tak bezproblemowe. Element rewizyjny zamontowany został za pomocą specjalnych zawiasów, które zapewnią bezpieczne otwarcie tego elementu podczas konserwacji. Stal nierdzewna oraz szkło hartowane do wyczyszczenia wymagają jedynie bieżącej wody i szmatki. Prawda, że proste?

 

Sprawdź również pozostałe produkty marki Velge, aby nadać swojemu wnętrzu charakterytycznego klimatu pięknej Norwegii.