Gotowanie bez wysiłku - płyta gazowa z funkcją MultiLevel Flame - Max Kuchnie
Gotowanie bez wysiłku - płyta gazowa z funkcją MultiLevel Flame - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD WHIRLPOOL Gotowanie bez wysiłku - płyta gazowa z funkcją...

Kategorie

WHIRLPOOL


Gotowanie bez wysiłku - płyta gazowa z funkcją MultiLevel Flame

Precyzja i powtarzalne rezultaty są kluczowe dla perfekcyjnych efektów gotowania, ale dla tradycyjnych płyt gazowych mogło to być wyzwaniem - aż do teraz. Wzbogacona o innowacyjną technologię MultiLevel Flame, stylowa płyta gazowa z serii W Collection, zapewnia niemal bezwysiłkowe doświadczenie gotowania. Dzięki dziewięciu poziomom płomienia dla różnych metod gotowania sprawia, że przygotowanie posiłków na płycie gazowej staje się nowym, przyjemnym doświadczeniem.

Przy każdym ustawionym poziomie, wyraźnie zaznaczonym delikatnymi kliknięciami podczas obracania gałki, intuicyjnie można ustawić idealny płomień dla różnych metod - zawsze osiągając doskonałe rezultaty gotowania!

 

Poziom 1-2 | Bemar i delikatne gotowanie

Idealny stopień grzania dla utrzymywania temperatury małych porcji, kremowania risotto, zmiękczania masła, rozmrażania małych porcji i roztapiania czekolady w kąpieli wodnej.

 

Poziom 3-4 | Mały ogień i duszenie potraw

Poziom mocy idealny do przepisów wymagających długiej obróbki w niskiej temperaturze z wykorzystaniem wody, wina lub bulionu oraz do kremowania makaronu i utrzymywania delikatnego wrzenia.

 

Poziom 5-6 | Podsmażanie i smażenie

Doskonały do duszenia warzyw, dłuższego gotowania, smażenia na patelni, gotowania do kremowej konsystencji i przygotowywania potraw sauté.

 

Poziom 7-9 | Smażenie w ruchu i grillowanie

Doskonały do grillowania ryb i mięs, zarumieniania, smażenia głęboko zmrożonych produktów i utrzymywania w mocnym wrzeniu.

 

Poziom 9 | Gotowanie

Doskonały do szybkiego zagotowywania wody, podgrzewania płynów i szybkiego zwiększania temperatury produktów.

 

Zaprojektowane do Twoich potrzeb

Technologia FlexiFlame pozwala na kontrolowanie obu pierścieni palnika za pomocą

jednej gałki i dopasowanie mocy od 0,4 kW aż do 5 kW. Używaj mniejszego pierścienia dla delikatnych składników, a uruchomienie obu pierścieni jednocześnie zagwarantuje mocny płomień, który pozwala na znacznie szybsze gotowanie.

 

Wiodący design

Płyty gazowe MultiLevel Flame są częścią wysokiej klasy urządzeń Whirlpool z serii W Collection. Zaprojektowane, aby zachwycać za każdym spojrzeniem i każdym dotykiem, oferują wyjątkowe połączenie nowoczesnego, minimalistycznego stylu z wysoką jakością wykonania. Płytę gazową W Collection można zainstalować w taki sposób, aby w pełni przylegała do blatu roboczego, co jeszcze bardziej podnosi jej estetykę i elegancję.

 

Zapoznaj się również z pozostałymi produktami marki Whirlpool i zapewnij sobie doskonałe rezultaty niezależnie od warunków.