Najcichsza pralka i na dodatek oszczędna
Najcichsza pralka i na dodatek oszczędna
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD WHIRLPOOL Najcichsza pralka i na dodatek oszczędna

Kategorie

WHIRLPOOL


Najcichsza pralka i na dodatek oszczędna

Cisza w domu ma znaczenie. Sprzyja pracy, ułatwia odpoczynek i skupienie na tym, co naprawdę ważne. Tworząc pralkę Whirlpool Supreme Silence, wykorzystaliśmy zaawansowane technologie i rozwiązania konstrukcyjne, które gwarantują cichą pracę, aby spędzać czas w domu z przyjemnością.

Pralka Supreme Silence jest też wyjątkowo wydajna, pomaga oszczędzać czas, energię i pieniądze*. Ilości energii, wody i detergentu są automatycznie dobierane przy każdym praniu. Doskonałe efekty prania nie zakłócają już spokoju w Twoim domu. Specjalny silnik i solidna konstrukcja nowej pralki Whirlpool Supreme Silence zostały zaprojektowane tak, aby zawsze zapewniać cichą pracę. Przy maksymalnym natężeniu dźwięku na poziomie 65 dBA podczas wirowania z prędkością 1400 obrotów na minutę, pralkę możesz uruchamiać o dowolnej porze, nie wywołując żadnego zamieszania.

 

Wielkie osiągnięcia rodzą się w ciszy. Silnik Zen pralki Whirlpool Supreme Silence jest bezpośrednio połączony z bębnem, aby zapewnić doskonałe efekty prania przy jednoczesnej minimalizacji wibracji i hałasu.  Dzięki temu zyskujesz nie tylko idealne efekty prania i wyjątkową ciszę (najwyższa dostępna na rynku klasa emisji hałasu A) podczas każdego cyklu prania, ale również oszczędzasz energię elektryczną i zyskujesz trwałość na lata, bo silnik Zen w pralkach Supreme Silence objęty jest 20 letnią gwarancją po rejestracji urządzenia.

 

Każdy element pralki Whirlpool Supreme Silence został zaprojektowany tak, aby urządzenie było niewiarygodnie ciche, dzięki redukcji szumów i wibracji, abyś mógł relaksować się i cieszyć spokojem, gdy tego potrzebujesz. W nowej pralce zastosowano panele boczne Zen, które dzięki specjalnej konstrukcji minimalizują drgania podczas wirowania i redukują hałas. Aby jeszcze bardziej zwiększyć stabilność urządzenia i obniżyć poziom hałasu, panele są połączone ze sobą w solidną, jednoelementową obudowę w kształcie litery U zwaną konstrukcją Zen.

 

Doskonała technologia zapewnia intuicyjną oszczędność energii wody i detergentu

 

Chcesz oszczędzać i dbać o środowisko bez zbędnego wysiłku? Z pralką Whirlpool Supreme Silence to możliwe – dzięki zaawansowanym technologiom i specjalnym czujnikom, które automatycznie dostosowują zużycie energii, detergentu i wody. Te innowacyjne rozwiązania są skuteczne, a Ty nie musisz się dodatkowo męczyć.

 

Para wodna zapewnia maksymalną świeżość i higienę

 

Nadszedł czas, aby przyjąć nową koncepcję czystości: łagodną, ale również dokładną i skuteczną. Czas doświadczyć pary wodnej tak delikatnej dla ubrań, by chronić każde włókno, a jednocześnie tak wydajnej, by zapewnić najwyższą higienę. Pralka Whirlpool Supreme Silence ma liczne funkcje parowe, aby spełnić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

* w kategorii pralek wolnostojących ładowanych od frontu o pojemności 8 kg załadunku i prędkości wirowania 1400 obrotów na minutę (Marzec 2021) w porównaniu z deklarowanym przez producentów poziomem hałasu wirowania. Dotyczy modelu Whirlpool W7X W845WB EE.