WHIRLPOOL - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
WHIRLPOOL - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD WHIRLPOOL Nowa zmywarka Whirlpool MaxiSpace

Kategorie

WHIRLPOOL


Nowa zmywarka Whirlpool MaxiSpace

Powiększone wnętrze w standardowych wymiarach i doskonałe efekty zmywania.

Odkryj przestrzeń, która otwiera nowe możliwości

 

Whirlpool MaxiSpace to niezwykła zmywarka, która zapewnia wygodę podczas zmywania i pomoże Ci stworzyć harmonię w Twojej kuchni. Układanie naczyń w zmywarce to zadanie dla wytrwałych, podobnie jak układanie puzzli lub gra w Tetris. Dla tych, którzy marzą o tym, żeby po prostu odpocząć po obiedzie i nie rozwiązywać łamigłówek dotyczących optymalnego ustawienia wysokich dzbanków i patelni w zmywarce, mamy nowe rozwiązanie. Zapomnij o frustrujących ograniczeniach przestrzeni. Twój czas w kuchni stanie się przyjemnością. Zmywarka Whirlpool z wnętrzem MaxiSpace sprawi, że układanie w niej naczyń nie będzie zajęciem wymagającym złożonej strategii.

 

Zmywarka Whirlpool MaxiSpace została zaprojektowana w sposób, który umożliwia zmywanie wszystkich, nawet niestandardowych naczyń w jednym cyklu. Ma tę samą wysokość, szerokość i głębokość co standardowe urządzenia, ale wewnątrz kryje dużo wolnego miejsca dzięki komorze MaxiSpace, która daje ekstraprzestrzeń na większe garnki i wyższe szklanki. To o 10%* więcej miejsca, zarówno na duże talerze do pizzy do 32 cm** średnicy, jak i małe, deserowe do 19 cm. Takim sposobem włączasz zmywarkę raz, a Twoja kuchnia jest czysta i uporządkowana nawet po największej uczcie, bez domywania naczyń ręcznie.

 

Oszczędzasz czas, wodę i energię

 

Kolejnym wyjątkowym rozwiązaniem jest największy*** Trzeci Kosz z wbudowanymi dyszami wodnymi, który oferuje tyle przestrzeni, ile jest potrzebne, żeby zmieścić wszystkie kubki, miski śniadaniowe, małe talerzyki czy sztućce i wysokie do 13 cm szklanki bez żadnego wysiłku. Elastyczność przestrzeni daje Ci lepszą organizację zmywanych naczyń i efektywniejsze czyszczenie sztućców oraz pełną kontrolę nad wykorzystaniem miejsca w zmywarce do Twoich konkretnych potrzeb.

 

Dodatkowa przestrzeń to niejedyna szczególna rzecz, która charakteryzuje zmywarkę Whirlpool MaxiSpace. To zaawansowane urządzenie gwarantuje przede wszystkim doskonałe efekty zmywania i lśniąco czyste naczynia.

 

Specjalne programy i innowacyjne technologie skutecznie usuwają brud, a wyjątkowo pojemny Trzeci Kosz SpaceClean dzięki wbudowanym dyszom wodnym staje się dodatkową strefą efektywnego mycia, gdzie siła wody precyzyjnie dociera do każdego elementu, gwarantując doskonałe rezultaty czyszczenia w każdym cyklu.

 

Nadszedł czas na przestrzeń, komfort i styl, których potrzebujesz – odkryj ich nowe definicje. Z Whirlpool MaxiSpace możesz cieszyć się wygodą, elastycznością i idealnymi efektami zmywania. Spraw, by Twoja kuchnia była perfekcyjnie zorganizowana i zawsze gotowa na kolejne wyzwania i ciesz się harmonią, funkcjonalnością i porządkiem w swoim otoczeniu. Odkrywaj coraz wyższe wymiary przyjemności w kuchni z nową zmywarką Whirlpool MaxiSpace.

 

 

* Porównanie modeli zmywarek Whirlpool ze standardowym wnętrzem z modelami zmywarek Whirlpool z MaxiSpace. Dodatkowa przestrzeń to zwiększona całkowita powierzchnia ładunkowa między trzema koszami zmywarki.

** Można umieścić maksymalnie 3 talerze do pizzy o średnicy do 32 cm i głębokości do 2 cm w dolnym koszu w środkowych przegrodach. Środkowy kosz musi być ustawiony na wyższym poziomie.

*** Na podstawie badania pojemności 5 wiodących marek GFK 2022