WHIRLPOOL - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
WHIRLPOOL - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD WHIRLPOOL Odkryj totalnie bezstresowe życie!

Kategorie

WHIRLPOOL


Odkryj totalnie bezstresowe życie!

Dzięki najcichszej lodówce do zabudowy na rynku*! Tylko 32 dBa.

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, spędzamy większość czasu w domu, poświęcając się różnym zajęciom, które są dla nas naprawdę ważne. Stworzyło to fundamentalną potrzebę równowagi i dobrego samopoczucia, a cisza odgrywa ważną rolę, jako klucz do relaksu i skupienia.

 

Nowa lodówka z serii W Collection odpowiada na naszą potrzebę spokoju. Jest to najcichsza lodówka z technologią Total No Frost na rynku*, oferująca nam bezstresowe życie, a naszej żywności najlepsze możliwe warunki do przechowywania. Zaawansowana technologia ZenInverter zapewnia bez - głośną pracę przez całą dobę, a 6. Zmysł gwarantuje optymalne warunki do przechowywania naszych produktów. Technologia Total No Frost zapobiega powstawaniu lodu w zamrażarce i zbieraniu się skroplin w komorze chłodziarki. Dzięki temu możesz zapomnieć o ręcznym rozmrażaniu.

 

DOWOLNOŚĆ I SWOBODA ORGANIZACJI WNĘTRZA TWOJEJ LODÓWKI

 

Przestrzeń odgrywa ważną rolę w przechowywaniu i organizacji wnętrza. Nowa chłodziarka Total No Frost W Collection po - siada 10% dodatkowej przestrzeni**. Kiedy potrzebujesz przechowywać produkty delikatne lub o niestandardowych rozmiarach, dzięki SpaceManagement Suite możesz dowolnie aranżować wnętrze. Każdy model nowej lodówki wyposażony jest w SpaceManagement Suite, czyli zestaw rozwiązań projektowych, które pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń, zapewniając maksymalną elastyczność przy przechowywaniu żywności.

 

WYDAJNOŚĆ SPOTYKA SIĘ Z DESIGNEM

 

Design lodówki do zabudowy Total No Frost W Collection został odświeżony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, umożliwiając bezproblemową integrację z każdą kuchnią i całkowicie zmieniając aranżację wnętrza. Wydajność jeszcze ni - gdy nie była tak stylowa. Wysoka estetyka wnętrza bez widoczne - go łączenia elementów. Doskonały design i mechanizm Push To Open, który wspomaga otwieranie drzwi po ich delikatnym naciśnięciu. Nowa lodówka W Collection Total No Frost idealnie wpasowuje się w najbardziej ekskluzywne przestrzenie. Można ją zainstalować w kuchni bez uchwy - tów, aby od samego początku cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem***.

 

*Odnosi się do kategorii lodówek do zabudowy. Test przeprowadzono porównując deklarację hałasu konkurencji, listopad 2020 r.

**Dotyczy modeli o wysokości 193 cm

***Dostępne w wybranych modelach