Poczuj swobodę intuicyjnego gotowania dzięki nowej płycie indukcyjnej Whirlpool - Max Kuchnie
Poczuj swobodę intuicyjnego gotowania dzięki nowej płycie indukcyjnej Whirlpool - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD WHIRLPOOL Poczuj swobodę intuicyjnego gotowania dzięki...

Kategorie

WHIRLPOOL


Poczuj swobodę intuicyjnego gotowania dzięki nowej płycie indukcyjnej Whirlpool

Technologia 6. Zmysł sprawia, że przygotowanie posiłków staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Nowe płyty indukcyjne Whirlpool posiadają cztery predefiniowane funkcje, w tym Utrzymywanie ciepła, Roztapianie, Wolne gotowanie i Doprowadzanie do wrzenia, które automatycznie utrzymują odpowiednią temperaturę dla uzyskania idealnych rezultatów.

Wyraź siebie, dzięki możliwościom płyty Whirlpool

Nowoczesne technologie zastosowane w płycie pozwalają intuicyjnie zarządzać strefami grzewczymi i konfigurować przestrzeń do gotowania. Funkcja Connexion Zone umożliwia połączenie dwóch oddzielnych pól w jeden obszar z takim samym poziomem temperatury, aby np. pomieścić większe garnki. Modele z opcją Flexi Cook pozwalają również na połączenie ze sobą dwóch oddzielnych stref, ale z elastycznym obszarem, który pozostaje aktywny, gdy jest częściowo lub całkowicie wykorzystany. Funkcja Flexi Side działa w podobny sposób, jak Flexi Cook, oferując jeszcze bardziej równomierną dystrybucję ciepła, dzięki zastosowaniu czterech cewek indukcyjnych. Dwie strefy gotowania mogą być używane osobno lub zostać połączone pionowo, co pozwala na umieszczanie i przemieszczanie patelni w dowolnym miejscu elastycznego obszaru. Modele z Flexi Side oferują również Chef Control - niezwykle intuicyjną funkcję, która pozwala kontrolować gotowanie bez dotykania przycisków. Ta funkcja dzieli elastyczny obszar na trzy różne strefy, które są automatycznie aktywowane w zakresie temperatur (od wysokiej do niskiej), dzięki czemu można zmienić temperaturę po prostu przesuwając patelnię na powierzchni. Kiedy potrzebujesz precyzyjniejszej kontroli, ułatwi to nowy interfejs użytkownika z dedykowanymi suwakami dla każdej strefy gotowania.

 

Elegancja i prostota użytkowania w jednym

Dzięki ekskluzywnej obróbce szkła iXelium firmy Whirlpool (oparta na nanotechnologii), płyty są niezwykle trwałe, z odporną na zarysowania powierzchnią, która zapewnia długotrwały połysk. Eleganckie, płaskie wykończenie nie tylko wpływa na atuty wizualne, ale także praktyczne – powierzchnię można bardzo łatwo wyczyścić. Proces instalacji urządzeń również został ulepszony: płyty nie wymagają miejsca na wentylację z przodu i pasują nawet do najcieńszych blatów. Modele 60 i 65 cm są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do standardowego wgłębienia płyty gazowej bez konieczności regulacji lub modyfikacji mebli.

 

Odkryj produkty marki Whirlpool i zapewnij sobie komfort intuicyjnego gotowania oraz czas dla siebie.