WHIRLPOOL - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
WHIRLPOOL - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD WHIRLPOOL SPACE400 - NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU

Kategorie

WHIRLPOOL


SPACE400 - NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU

Marka Whirlpool wprowadza na rynek nową chłodziarko-zamrażarkę Space400 o pojemności 400 litrów zamkniętych w 70 centymetrach. Do tej pory na rynku branży AGD dostępne były lodówki do zabudowy o szerokości sięgającej jedynie 55 cm.

Nowy produkt marki Whirlpool pomieści teraz nawet najdłuższą listę produktów. Lodówka Space400 została wyposażona w technologie 6. Zmysł Fresh Control oraz Freeze Control, które gwarantują idealną regulację temperatury i wilgotności zarówno w całej lodówce, jak i zamrażarce, wydłużając świeżość żywności.

 

Nowy wymiar w świecie zabudowy 

 

Chłodziarko-zamrażarka Space400 dzięki swojej 400-litrowej pojemności umożliwia skuteczne organizowanie zakupów i łatwy dostęp do żywności. W jej wnętrzu znajdują się dwie łatwo dostępne szuflady Twin Drawers dedykowane do przechowywania np. przekąsek. Dzięki wyposażeniu szuflad w prowadnice teleskopowe, możemy je niemal całkowicie wysunąć, by wyjąć z nich potrzebną żyw- ność. Powyżej znajduje się zintegrowana z szufladami półka na butelki Bottle Shelf, pozwalająca na przechowywanie napojów w pozycji poziomej. W modelu Space400 znalazła się także szeroka przegroda Big Crisper, która ma o 20% większą pojem- ność w porównaniu do lodówek o standardowej szerokości. Przestrzeń ta jest przeznaczona na delikatne produkty, jak owoce czy warzywa.

 


Bogata technologia


Space400 posiada flagową technologię marki Whirlpool - 6. Zmysł. Fresh Control umieszczony w chłodziarce oraz Freeze Control umieszczony w zamrażarce, które dbają o prawidłową temperaturę i wilgotność w komorach, dzięki czemu żywność zachowuje swój kolor, walory smakowe oraz świeżość. W zamrażarce znalazła się specjalna taca Stop Frost, która gromadzi wilgoć z całej komory i ułatwia rozmrażanie, a w obrębie całej chłodziarko-zamrażarki znalazł się filtr powietrza chroniący przed bakteriami. Space400 zapewnia łatwiejsze i rzadsze rozmrażanie z funkcją Less Frost oraz szybkie i łatwe 60-sekundowe odszranianie z funkcją Stop Frost. Aby rozmrozić zamrażalnik, wystarczy wyjąć katalizator i umieścić go na 1 minutę pod bieżącą wodą.


Nowa chłodziarko-zamrażarka marki Whirlpool – Space400 to urządzenie zapewniające o 40% więcej miejsca w porównaniu do standardowych lodówek o szerokości 55 cm. Unikalna pojemność, innowacyjne zarządzanie przestrzenią i najnowocześniejsza technologia sprawiają, że Space400 wprowadza do kategorii urządzeń do zabudowy zupełnie nową jakość.