Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Aktualności Nowy Katalog produktów na sezon jesień-zima...

Aktualności


Nowy Katalog produktów na sezon jesień-zima 2020/21

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy przygotować dla Państwa Katalog produktów AGD i wyposażenia wnętrz sieci Max Kuchnie. Jesień i zima to czas długich wieczorów, które sprzyjają snuciu planów i marzeń – również tych dotyczących domowych metamorfoz. Możliwość dokładnego zapoznania się z aktualną ofertą sprzętów AGD, pozwoli jeszcze lepiej przygotować się do zmiany aranżacji naszych wnętrz. Wszystkie zaprezentowane tu produkty AGD znajdziecie Państwo w naszym e-sklepie oraz w każdym jednym z ponad 300 naszych studiów mebli kuchennych, funkcjonujących na terenie całej Polski.

 

W niniejszym Katalogu odkryjecie Państwo urządzenia światowych marek, ale też poznacie najnowsze rozwiązania technologiczne i funkcjonalności, które z całą pewnością ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków – w końcu jest to główne zadanie sprzętów AGD. Jednak Katalog pozwala także porównać poszczególne sprzęty pod względem wizualnym – tak, by w łatwy sposób wybrać te, które idealnie wpiszą się w styl naszych wnętrz. Znajdziecie w nim Państwo także informacje o aktualnych rabatach i akcjach promocyjnych. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa z łatwością znajdzie produkty na miarę swoich potrzeb.

 

Kiedy inwestujemy w sprzęt AGD i akcesoria kuchenne, chcemy, by służyły one nam jak najdłużej. Potwierdzenie jakości sprzętów oferowanych w salonach zrzeszonych w sieci Max Kuchnie stanowi 5-letnia gwarancja na większość urządzeń. Ta nowa jakość usług stworzona została, by zapewnić Państwu maksymalne poczucie bezpieczeństwa i spokój, jaki przynosi doskonale funkcjonujący dom.

 

Wraz z zespołem Max Kuchni życzymy udanej lektury.

 

Do zobaczenia w kolejnym wydaniu!


Zobacz również


Otwieramy nowe studio Max Kuchnie!


Wielkie gotowanie, inspirujące ekspozycje i wyjątkowe oferty – otwieramy nowe...

Elegancki i ponadczasowy CLASSIC BLUE. Poznaj kolor roku...


Słynna amerykańska marka Pantone jak co roku zadecydowała jaka barwa będzie...

Kupujesz najlepsze AGD i oszczędzasz nawet 750 zł. Zgarnij...


W Max Kuchnie dajemy Ci wolność wyboru! Niezależnie od tego, na który model...