Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Dobre zawiasy, to komfort na lata

Porady


Dobre zawiasy, to komfort na lata

Tworząc kuchnię trzeba pamiętać, że to przestrzeń wymagająca komfortu działania. Sukces, jak w dobrym przepisie, to często kwestia tajemnego składnika. W przypadku mebli kuchennych są nim dobre zawiasy.

Na zdjęciu: Häfele

Odpowiednio zaprojektowana kuchnia to połowa sukcesu w sprawnym gotowaniu. Komfort poruszania się po pomieszczeniu i wygodne sięganie po produkty i przedmioty pomaga w organizacji pracy. A ta jest w kuchni niezbędna. Nie ma tu miejsca na mocowanie się z meblami, ciężko otwierające lub niedomykające się fronty.

 

Rozwiązaniem tych wszystkich problemów mogą być zawiasy Metalla firmy Häfele, które charakteryzuje wysoka jakość, wytrzymałość i przystępna cena. To okucia zaprojektowane z myślą o kliencie – bogaty wybór modeli pozwala na dostosowanie ich do niemal każdego rodzaju zabudowy meblowej, a prostota montażu sprawia, że można je zainstalować bez angażowania fachowców. Przykładem mogą być zawiasy w wersji Clip, które umożliwiają beznarzędziowy montaż drzwiczek do korpusu mebla.

 

Wykonane z wytrzymałej stali zawiasy Metalla posiadają niklowane wykończenie i pozwalają na samoczynne zamykanie. Firma Häfele na etapie projektowania nie zapomniała o zwolennikach nowoczesnych rozwiązań – stworzono zawiasy zarówno do frontów drewnianych, montowane do ramek aluminiowych (Clip z hamulcem) oraz do drzwi szklanych (Mini Clip).

 

Zawiasy linii Metalla gwarantują wysoki komfort korzystania z mebli – zostały poddane testom jakościowym, które udowodniły ich wytrzymałość na intensywne użytkowanie i wysoką jakość. Łatwość montażu i przystępna cena powinny przekonać każdego, kto chce zapewnić sobie w kuchni komfort na lata.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Pozmywane! Czyli jak wybrać dobrą zmywarkę


Mycie naczyń to jedna z najbardziej nielubianych domowych czynności. Możemy jednak...

Styl botaniczny, czyli miejska dżungla w kuchni


Kuchnia jest wnętrzem, w którym liczy się nie tylko funkcjonalność i dbałość...

Jak rozjaśnić kuchnię?


Kuchnia to specyficzne pomieszczenie w domu. Jako jego serce powinno zawsze tętnić...