Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

Porady


Wygoda, ergonomia, styl i jakość na lata. To korzyści, które dają nowoczesne okucia meblowe – serce doskonałej kuchni. Od niemal 90 lat firma Häfele dostarcza je do domów i mieszkań na całym świecie.

Na zdjęciu: Häfele

Funkcjonalna kuchnia

Czy meble mogą pracować za nas? To pytanie zadał sobie A. Häfele – założyciel firmy, która dziś jest światowym liderem w produkcji i dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań meblowych. Okazuje się, że mogą. Dzięki najlepszym okuciom, szuflady potrafią wysuwać się niemal same, wysokie półki i blaty dostosowują się do wzrostu ich właścicieli, fronty mebli otwierają się za jednym delikatnym dotykiem, światło zapala się zawsze wtedy, kiedy jest potrzebne.


Komfort tkwi w szczegółach


To możliwe, ponieważ w Häfele łączymy dekady doświadczenia z innowacyjnym podejściem naszych inżynierów i projektantów. Efektem są najwyższej jakości okucia i akcesoria. To m.in.:

  • Zawiasy i podnośniki klap
  • Systemy szuflad z różnorodnymi wkładami
  • Półki wysuwne
  • Systemy frontów przesuwnych
  • Oświetlenie meblowe
  • Sortowniki odpadów

To one sprawiają, że meble kuchenne zapewniają wygodę, komfort i pomagają w przygotowaniu posiłków. W praktyce wysokiej jakości okucia przekładają się na łatwiejsze sięganie po przedmioty, ich efektywniejsze przechowywanie, brak potrzeby wykonywania zbędnych ruchów oraz oszczędność miejsca.


Jakość wewnątrz, piękno na zewnątrz


Dbałość o szczegóły których nie widać, to piękno całej zabudowy. Okucia Häfele zostały pomyślane tak, by zbudowane na nich meble wyróżniały się designem, stylową formą i modnymi rozwiązaniami.


Oświetlenie LED, prócz funkcji praktycznej, pełni rolę dekoracyjną, nowoczesne podnośniki klap pozwalają zmniejszyć szerokość szczelin między elementami mebli, a fronty bezuchwytowe i systemy przesuwne umożliwiają realizację zwartej, pięknej zabudowy. Również drobne okucia Häfele, takie jak podpórki półek lub zawiasy wyróżniają się na tle podobnych produktów dopracowaną formą.


Häfele to sprawdzony wybór tam, gdzie liczy się komfort i piękno. To najwyższa niemiecka jakość, potwierdzona zaufaniem klientów na całym świecie.


Wejdź na domo-kracja.pl i www.hafele.pl

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Granitowy zlewozmywak w kuchni


Granitowy zlewozmywak to oryginalne a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które świetnie...

Podstawowe zasady dotyczące przechowywania żywności w...


Zapewne większość z Was nie zdaje sobie sprawy z tego, że prawidłowe przechowywanie...

Zanim kupisz lodówkę


Kiedy kupujesz sprzęt AGD, wydajesz z reguły duże sumy pieniężne, dlatego warto abyś...