Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Kumulacja promocji Franke!

Porady


Kumulacja promocji Franke!

Przełom roku to doskonały czas na postanowienia i zmiany– chociażby te dotyczące wyposażenia i urządzenia domu. Centralnym punktem na planie każdego mieszkania jest kuchnia – to tutaj spędzamy mnóstwo czasu i w dodatku zawsze aktywnie. Potrzebujemy otoczyć się niezawodnymi pomocnikami, którzy przez wiele lat dotrzymają nam kroku w kulinarnych odkryciach i codziennych rytuałach.

Nic tak nie zachęca do zmian i nowych wyborów jak dobre promocje. Dlatego firma Franke przygotowała aż dwie wyjątkowe oferty promocyjne. "Przedłużona gwarancja Franke" to oferta dająca poczucie komfortu i bezpieczeństwa, gdyż przy zakupie już 2 urządzeń AGD Klient zyskuje dodatkowe 2 lata gwarancji – łącznie 4 lata – proste – jak 2+2=4. A przy zakupie 3 urządzeń marki Franke, gwarancja wydłuża się o dodatkowe 3 lata. Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja zakupionych produktów na stronie Franke (klik!), korzystając ze specjalnego formularza, nie później niż 30 dni od daty zakupu urządzeń.

 

Dla zdecydowanych na gruntowne zmiany w wyposażeniu kuchni lub urządzających właśnie nowe mieszkanie Franke proponuje promocję 3+1 za 50% lub 4+1 za 1 zł. Klient, który zdecyduje się na zakup 4 produktów, w tym minimum 3 urządzeń z kategorii AGD, produkt w najniższej cenie otrzymuje za 50% wartości. Przy zakupie 5 produktów, w tym minimum 3 z kategorii AGD, produkt o najniższej cenie z wybranego zestawu można kupić tylko za 1zł. Wszystkie urządzenia AGD zakupione w promocyjnych zestawach objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Ta wyjątkowa kumulacja promocji Franke trwać będzie do końca marca 2016.

 

Marka Franke, jako lider pragmatycznych innowacji potrafi doskonale zbilansować walory funkcjonalne swoich urządzeń z estetyką i niezawodną jakością – dlatego możemy pozwolić sobie na wydłużenie gwarancji na wszystkie urządzenia kuchenne oferowane na polskim rynku – podkreśla Marek Szymański – Prezes Franke Polska.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: klik!

 

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości
i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą
w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa
w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny
w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Mechanizm podblatowy w małej kuchni


Nie mieścisz się ze sprzętami kuchennymi? Brak Ci wystarczająco dużo wolnej...

Co to jest no Frost? Czy warto?


Czy kiedykolwiek, podczas wizyty w sklepie ze sprzętem AGD zastanawialiście się co...

Drewno niejedno ma imię


Naturalne piękno, specyficzny klimat, plastyczność. Tymi i wieloma innymi cechami...