Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Kumulacja promocji Franke!

Porady


Kumulacja promocji Franke!

Przełom roku to doskonały czas na postanowienia i zmiany– chociażby te dotyczące wyposażenia i urządzenia domu. Centralnym punktem na planie każdego mieszkania jest kuchnia – to tutaj spędzamy mnóstwo czasu i w dodatku zawsze aktywnie. Potrzebujemy otoczyć się niezawodnymi pomocnikami, którzy przez wiele lat dotrzymają nam kroku w kulinarnych odkryciach i codziennych rytuałach.

Nic tak nie zachęca do zmian i nowych wyborów jak dobre promocje. Dlatego firma Franke przygotowała aż dwie wyjątkowe oferty promocyjne. "Przedłużona gwarancja Franke" to oferta dająca poczucie komfortu i bezpieczeństwa, gdyż przy zakupie już 2 urządzeń AGD Klient zyskuje dodatkowe 2 lata gwarancji – łącznie 4 lata – proste – jak 2+2=4. A przy zakupie 3 urządzeń marki Franke, gwarancja wydłuża się o dodatkowe 3 lata. Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja zakupionych produktów na stronie Franke (klik!), korzystając ze specjalnego formularza, nie później niż 30 dni od daty zakupu urządzeń.

 

Dla zdecydowanych na gruntowne zmiany w wyposażeniu kuchni lub urządzających właśnie nowe mieszkanie Franke proponuje promocję 3+1 za 50% lub 4+1 za 1 zł. Klient, który zdecyduje się na zakup 4 produktów, w tym minimum 3 urządzeń z kategorii AGD, produkt w najniższej cenie otrzymuje za 50% wartości. Przy zakupie 5 produktów, w tym minimum 3 z kategorii AGD, produkt o najniższej cenie z wybranego zestawu można kupić tylko za 1zł. Wszystkie urządzenia AGD zakupione w promocyjnych zestawach objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Ta wyjątkowa kumulacja promocji Franke trwać będzie do końca marca 2016.

 

Marka Franke, jako lider pragmatycznych innowacji potrafi doskonale zbilansować walory funkcjonalne swoich urządzeń z estetyką i niezawodną jakością – dlatego możemy pozwolić sobie na wydłużenie gwarancji na wszystkie urządzenia kuchenne oferowane na polskim rynku – podkreśla Marek Szymański – Prezes Franke Polska.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: klik!

 

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości
i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą
w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa
w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny
w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Przydatne w kuchni sprzęty AGD


Dobrze dobrany sprzęt AGD znacznie usprawnia wykonywanie kuchennych prac, czyli tak...

Jak rozplanować kuchnię


Przystępując do przygotowania planu rozmieszczenia kuchennej zabudowy, warto na wstępie...

Na jakiej wysokości blat kuchenny?


Nie od dziś wiadomo, że urządzenie pięknej, modnej kuchni nie należy do...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności