Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Sprzęt agd Franke- lider pragmatycznych innowacji.

Sprzęt agd


Franke- lider pragmatycznych innowacji.

9 czerwca w Warszawie, odbył się SWISS INNOVATION DAY - spotkanie przedstawicieli szwajcarskiego i polskiego świata biznesu, na temat innowacji w wielowymiarowych aspektach. Celem konferencji było stworzenie platformy do szwajcarsko-polskiego dialogu na szczeblu rządowym, o współpracy i wymianie w zakresie nauki, transferu technologii i innowacji oraz jednocześnie zaprezentowanie i promocja innowacyjnych firm i rozwiązań szwajcarskich, obecnych na co dzień, na polskim rynku.

Na zdjęciu: Franke

Inspirujące debaty przedsiębiorców, którzy odnoszą sukcesy dzięki innowacjom stały się idealnym podsumowaniem konferencji i świetnym dopełnieniem wystawy najbardziej innowacyjnych, szwajcarskich produktów, oferowanych aktualnie na polskim rynku.


Na wystawie innowacji, nie mogło zabraknąć firmy Franke, która od ponad 100 lat skutecznie wdraża własne pomysły, jednocześnie w kilku, diametralnie różnych segmentach rynku. Warto przypomnieć, że koncern Franke jest jednym ze światowych liderów, w każdym segmencie swojej działalności: systemów kuchennych, wyposażenia profesjonalnej gastronomii, przemysłowych automatów do kawy, systemów wyposażenia łazienek dla sektora publicznego oraz rozwiązań do transportu i przechowywania napojów.


Innowacja i rozwój produktów są centralną osią strategii Franke, co ważne jednej, wspólnej strategii dla wszystkich dywizji koncernu. W 2014, w każdej grupie produktowej wprowadzone zostały na rynek nowe modele produktów. Nowe i zdecydowanie innowacyjne. Idealnym przykładem jest zaprezentowany podczas wystawy Swiss Innovation Day, rewolucyjny piekarnik, którym możemy sterować za pomocą smartfonu lub tabletu, dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu. Aplikacja zawiera bogatą listę przepisów na każdą okazję, od przystawki po deser. Krok po kroku pokazuje jak przyrządzić potrawę, wskazuje liczbę kalorii, składniki oraz stopień trudności.


Dzięki innowacyjnemu piekarnikowi myMenu przygotujemy czterodaniowy posiłek dla całej rodziny w niespełna godzinę, bez obawy, że coś się przypali, bez konieczności ciągłego doglądania. Jedyne co trzeba zrobić to włożyć dania do piekarnika, resztą zajmie się urządzenie.


Piekarnik myMenu posiada specjalne programy automatyczne: Kompletne Menu pozwalające na przygotowanie kompletnego posiłku w ciągu niespełna godziny; Menu Pizza Plus – program, z którego pomocą upieczesz nawet cztery różne pizze równocześnie oraz Wellness, czyli unikalny sposób przygotowania zdrowych i dietetycznych potraw. Wszystkie innowacyjne rozwiązania zastosowane w piekarniku Franke myMenu mają na celu ułatwianie codziennego przygotowywania posiłków, zapewniają większą radość z efektów pieczenia, ale przede wszystkim dają dodatkowy czas, który można dowolnie wykorzystać.


Piekarnik myMenu możemy uznać za prekursora urządzeń z funkcjonalnościami oferowanymi, dzięki wykorzystaniu Internetu Rzeczy (Internet of Things).


Największą innowacją, która obejmie wszystkie dywizje produktowe koncernu Franke, ma szanse przynieść także współpraca z korporacją Intel. „Nowe, ekscytujące atrybuty codziennie używanych urządzeń potwierdzą dominację Franke, we wszystkich sektorach rynku, gdzie jest obecny."– powiedział Christian Morales, Vice-Prezydent Korporacji i Dyrektor Generalny Intel na rejon EMEA.


„Wspaniale jest pracować z firmą Intel – światowym liderem innowacji, by tworzyć nowe, ciekawe sposoby wzmocnienia atrybutów produktów Franke, stanowiących realną wartość dla naszych klientów" – podsumował Alexander Zschokke, CEO Grupy Franke.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Cegła – sposób na wykończenie kuchennej ściany


Tak jak pewne wzory cieszą się popularnością i występują na wszystkich ubraniach,...

Jaki moździerz kuchenny wybrać?


Moździerz to narzędzie znane od starożytności, które wykorzystywane było nie...

Kuchnia w angielskim stylu


Marzysz o spokojnym, pełnym ciepła, pozytywnie nastrajającym wnętrzu? Pragniesz...