Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Sprzęt agd Piekarnik Franke myMenu finalistą konkursu Dobry...

Sprzęt agd


Piekarnik Franke myMenu finalistą konkursu Dobry Wzór 2015!

Piekarnik Franke myMenu CS my912 M XS DCT 60+ został pozytywnie oceniony podczas Obrad Ekspertów i tym samym zakwalifikował się do finału konkursu Dobry Wzór 2015.

Na zdjęciu: Franke

Dobry Wzór to niezwykle ceniona nagroda za wzornictwo. Ze względu na bardzo wysoki poziom merytoryczny, konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem producentów, przedsiębiorców, projektantów, dziennikarzy, a także konsumentów. Do tegorocznej edycji zgłoszono aż 166 produktów i usług.

 

Zakwalifikowanie się do finału konkursu Dobry Wzór to wielkie wyróżnienie dla producenta oraz potwierdzenie, że piekarnik Franke myMenu stanowi perfekcyjne połączenie wybitnej jakości wzorniczej, ergonomii oraz innowacji. Kluczowe jest tu zastosowanie zaawansowanej technologii, która pozwala na zdalne sterowanie piekarnikiem za pomocą tableta lub smartfona poprzez Wifi. A wszystko to dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu, która zawiera bogatą listę przepisów na każdą okazję. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w autorskie programy Franke: Kompletne Menu, Menu Pizza Plus oraz Wellness.

 

Piekarnik zostanie zaprezentowany podczas prestiżowej wystawy „Dobry Wzór 2015", która odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 22 października - 29 listopada 2015.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Isiek

A mnie właśnie zepsuł się piekarnik i jestem w trakcie poszukiwań nowego. Piekarnik Franke myMenu prezentuje się naprawdę iponujaco. Trudno dziwić się, że został doceniony. Nie wiem tylko, czy będzie już dostępny w sprzedaży. Gdyby był, pewnie bym brał.

Zobacz również


Kuchnia z dawnych lat


Styl retro w urządzaniu pomieszczeń domowych to dzisiaj jeden z największych...

Wiejska kuchnia niekoniecznie staromodna


Poprzez samo określenie „styl wiejski" wielu z pewnością jest przekonanych, że...

Ekspres do kawy – co powinieneś wiedzieć, zanim kupisz


Dobra kawa to dla wielu z nas kluczowy element każdego poranka. Do jej przygotowania...