Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Sprzęt agd / Piekarnik Franke myMenu finalistą konkursu Dobry...

Sprzęt agd

Piekarnik Franke myMenu finalistą konkursu Dobry Wzór 2015!

Ulubione0

Piekarnik Franke myMenu CS my912 M XS DCT 60+ został pozytywnie oceniony podczas Obrad Ekspertów i tym samym zakwalifikował się do finału konkursu Dobry Wzór 2015.

Dobry Wzór to niezwykle ceniona nagroda za wzornictwo. Ze względu na bardzo wysoki poziom merytoryczny, konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem producentów, przedsiębiorców, projektantów, dziennikarzy, a także konsumentów. Do tegorocznej edycji zgłoszono aż 166 produktów i usług.

 

Zakwalifikowanie się do finału konkursu Dobry Wzór to wielkie wyróżnienie dla producenta oraz potwierdzenie, że piekarnik Franke myMenu stanowi perfekcyjne połączenie wybitnej jakości wzorniczej, ergonomii oraz innowacji. Kluczowe jest tu zastosowanie zaawansowanej technologii, która pozwala na zdalne sterowanie piekarnikiem za pomocą tableta lub smartfona poprzez Wifi. A wszystko to dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu, która zawiera bogatą listę przepisów na każdą okazję. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w autorskie programy Franke: Kompletne Menu, Menu Pizza Plus oraz Wellness.

 

Piekarnik zostanie zaprezentowany podczas prestiżowej wystawy „Dobry Wzór 2015", która odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 22 października - 29 listopada 2015.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Zobacz również

Które urządzenia na kuchenną wyspę?

Które urządzenia na kuchenną wyspę?

Kącik do zmywania   Wyspa - poza tym, że cieszy oko, bowiem znacząco poprawia wygląd...

Na zakupy po pralkę, czyli jak wybrać optymalny model

Na zakupy po pralkę, czyli jak wybrać optymalny...

Dopasuj rodzaj do potrzeb   To, jaki konkretnie typ pralki ostatecznie będzie nam służył w...
Komentarze (1)
1
Gość
Isiek
2015-09-01 09:54:55

A mnie właśnie zepsuł się piekarnik i jestem w trakcie poszukiwań nowego. Piekarnik Franke myMenu prezentuje się naprawdę iponujaco. Trudno dziwić się, że został doceniony. Nie wiem tylko, czy będzie już dostępny w sprzedaży. Gdyby był, pewnie bym brał.

Twój komentarz
Ocena