Kuchnia W Domu - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia W Domu - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia w domu Chome.Studio, Świdnica - Z DUCHEM CZASU

Chome.Studio, Świdnica - Z DUCHEM CZASU


Z DUCHEM CZASU


Ten projekt to pomysł na kuchnię, w której zwalnia czas – jest w niej miejsce zarówno na funkcjonalność, jak i na wygodę oraz szczyptę wspomnień. Dążenie do doskonałości przybiera tutaj różne formy. Także takie na pozór odległe od perfekcji.

Ceniąca klasykę oraz tradycję i otwarta na eksperymenty kuchnia to połączenie białej zabudowy meblowej w macie z różnorodnymi motywami, kolorami i strukturami. Tutaj niemal wszystkie chwyty są dozwolone i nie ma miejsca na nudę oraz monotonię. Połączenie odważnych kolorów, ciepłych drewnianych akcentów i wielobarwnych dodatków, to kwintesencja eklektycznego stylu boho, który jest światowym trendem stylowych wnętrz w najlepszym wydaniu. Taka kuchnia jest otwarta na dialog, można do niej na bieżąco dodawać kolejne elementy wyposażenia, eksponując osobisty charakter wnętrza oraz elementy wyposażenia przekazywane z pokolenia na pokolenie lub znalezione na pchlim targu.

Białe fronty stylizowanej zabudowy z ciekawymi frezowaniami tworzą neutralne tło dla kamiennego blatu, który dopełnia styl wnętrza, a zabudowa meblowa na wymiar wykończona tym surowcem prezentuje się wspaniale.

W bliskim sąsiedztwie ciekawej zabudowy, imponująco prezentuje się wyspa kuchenna, połączona z drewnianym stołem z duszą, który stoi na tle ściany w niebieskim kolorze, idealnie dobranym do rolet oraz płytek umieszczonych nad blatem kuchennym. Zastosowane uchwyty meblowe oraz płyta gazowa nawiązują do stylistyki retro. Połączenie tych wszystkich, tak różnych elementów, dało niesamowity efekt, który ceni tradycję w eklektycznym wydaniu. Niemałe znaczenie mają również liczne rośliny rozmieszczone w różnych donicach i koszach, które troszczą się o biophilny klimat tego pomieszczenia i pogłębiają jego atrakcyjność zgodnie z duchem czasu.

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Daga

Bardzo ponadczasowa kuchnia

Ustawienia prywatności Polityka prywatności