Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Wyspa w kuchni Studio CHOME, Świdnica - MINIMALNE UNIESIENIE

Studio CHOME, Świdnica - MINIMALNE UNIESIENIE


MINIMALNE UNIESIENIE


Istotą projektu jest ogólne wrażenie lekkości i czystości uzyskane dzięki zminimalizowaniu podziałów, form i ilości widocznych elementów. W przypadku tej kuchni luksus to minimalistyczna uczta, którą można się w pełni delektować bez konieczności zagracania przestrzeni, tak jak pyszne jedzenie ograniczone do kilku podstawowych składników może zachwycić zaskakującym wyrafinowaniem kubki smakowe.

Bardzo wygodna i funkcjonalna wyspa kuchenna z dużym blatem roboczym stanowi centralny punkt wnętrza, przy którym można gotować i jednocześnie wygodnie usiąść, towarzysząc w procesie gotowania. Jej ergonomia i gabaryty sprawiają, że przygotowywanie posiłków staje się przyjemnym rytuałem codziennym. Cała zabudowa meblowa, której architektoniczne środki wyrazu zostały ograniczone do niezbędnego minimum jest osadzona na drewnianej podłodze, która pięknie ociepla wnętrze.

Surowe tło w postaci szarych płyt betonu architektonicznego, otulających zabudowę meblową zatopioną w ascetycznej bieli, jest tutaj przełamane przez przyciągające wzrok hokery i rośliny. Taka niewielka i wyrazista plama koloru wystarczy, aby wydobyć elegancki charakter wnętrza kuchni.

Innowacyjne urządzenia AGD i zintegrowane płyty grzejne są nie tylko imponującymi wizualnie punktami strategicznymi w tym wnętrzu, ale także są szybsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej – łączą w sobie elegancję, moc, prostotę użytkowania i ciche działanie.

Załóż więc kapelusz kucharza i wyobraź sobie, że w takiej niesamowitej otwartej przestrzeni kuchni - jadalni o smaku równowagi czystych linii pionowych i poziomych, doprawionych luksusowym błyskiem frontów jednolitej, białej zabudowy meblowej na wysoki połysk, którą dopełnia surowość betonu architektonicznego, przygotowujesz swoje popisowe danie na funkcjonalnej wyspie, będącej sercem tej przestrzeni.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.