Bateria Franke w trzech aktach - Max Kuchnie
Bateria Franke w trzech aktach - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD FRANKE Bateria Franke w trzech aktach

Kategorie

FRANKE


Bateria Franke w trzech aktach

Baterie. Kuchenna biżuteria. W przeciwieństwie jednak do klejnotów, tu ważna jest funkcjonalność. A też coraz częściej zwracamy uwagę w naszym życiu na ekologię. Baterie Franke łączą w sobie te trzy żywioły. Piękne, praktyczne i pomagają chronić środowisko.

W zgodzie z trendami…

 

Kolory przenikają nasze domy jako wykończenia ścian, mebli, dodatków, a nawet urządzeń kuchennych. Można powiedzieć, że to już nie trend, lecz stała tendencja. Również baterie mienią się ich całą gamą. Oczywiście, nadal en vogue jest chrom czy stal. I tutaj taki ponadczasowy look mają nowości Franke – Mythos, Pescara, Tango czy Leda. Jednak chcąc być naprawdę na czasie postawmy na kolor. Może to być Atlas Neo, której tegoroczna odsłona mieni się miedzią. Świetna w aranżacjach retro, klasycznych czy loftowych. Ale prawdziwym hitem jest Eos Neo w intrygującym szampańskim złocie. Połyskując, wprowadza do kuchni poczucie luksusu. Zrobi wrażenie na gościach odwiedzających naszą kuchnię. Dobrym rozwiązaniem jest również pasująca do wszystkiego czerń. Szczególnie intrygująca jest w wersji matowej. Z nowości dostępne są w niej Mythos, Pescara, Lift Pull-Out. One po prostu muszą przykuć naszą uwagę. Ale najjaśniejszą z gwiazd jest Icon. Gwarancja, że w domu zagości design najwyższej próby. Ikoniczna, nowoczesna forma i prestiżowe nagrody na koncie: IF Design Award oraz Red Dot Design Award.

 

…coraz wygodniej…

Trendy trendami, chcemy jednak kuchni funkcjonalnej. Bo gotowanie sprawia nam tym więcej radości, im szybciej uda się nam zaserwować kolację. Wszystko zrobimy sprawniej mając Atlas Neo Sensor. Wodę w niej można uruchomić jednym ruchem ręki w okolicy czujnika. Strumień ma ustawioną wcześniej temperaturę i płynie 30 sekund. To wystarcza, by opłukać ręce, warzywa i owoce czy napełnić niewielkie naczynie. Bez jej dotykania bateria dłużej pozostaje czysta, a wokół nas jest bardziej higienicznie. Nieocenione są też wyciągane wylewki. Z nimi wygodnie umyjemy nawet dużą blachę niemieszczącą się w zmywarce i każdy zakamarek zlewozmywaka. Icon, Lift, modele z serii Atlas Neo to nowości, które mają to rozwiązanie.

 

…i w stronę ekologii

 

Praktyczne, a równocześnie trendy, jest też wszystko, co sprzyja ekologii. Głowice Water Saving pomagają zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. Dźwignia mieszacza odchyla się najpierw do połowy, więc nie marnujemy wody. Ulga dla portfela i planety. Do eko-rozwiązań należy również bateria filtrująca Vital. Rezygnujemy z wody butelkowanej, bo pyszną mamy zawsze pod ręką w kuchni. Ale przede wszystkim zmniejszamy roczne zużycie plastiku aż o 56 kg. I na koniec. Franke produkuje swoje baterie z litej stali szlachetnej. Jest bezspoinowa i nieporowata, a przez to bardziej odporna na zanieczyszczenia, kamień i rdzę, co wydłuża jej żywotność. A jako naturalny materiał poddaje się recyklingowi.