FRANKE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
FRANKE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz

FRANKE


Artykuły franke

franke-mythos-masterpiece-zlew-bateria.jpg

Mythos Masterpiece. Kolekcja stworzona jak dzieło sztuki

W eleganckiej kuchni każdy detal ma znaczenie. Szczególnie w tej reprezentacyjnej, otwartej na salon. Chcemy, by komponowała się ona...
wszystko-czego-potrzebujesz-od-funkcjonalnego.jpg

Postaw na gwarancję czystego powietrza w swojej kuchni i poczuj prawdziwy komfort

Planując swoją nową kuchnię, na pewno dążysz do tego, aby była funkcjonalna i stylowa. O jednym i drugim aspekcie w dużej mierze decyduje...
nowy-organizer-kuchenny-all-in-mk30.jpg

Nowy organizer kuchenny ALL-IN marki Franke

Strefa wokół zlewozmywaka jest kluczowa. Tutaj odbywa się 60% kuchennych prac. Sam zlewozmywak więc coraz rzadziej służy nam jedynie do...
przejmij-kontrole-nad-jakoscia-wody-w-swojej-k.png

Przejmij kontrolę nad jakością wody w swojej kuchni

Poświęcamy wiele czasu na znalezienie ekologicznej żywności. Szukamy sposobów na zachowanie wewnętrznego balansu i dobrej kondycji. Ale...
baterie-franke-w-trzech-krokach-max-kuchnie.jpg

Bateria Franke w trzech aktach

Baterie. Kuchenna biżuteria. W przeciwieństwie jednak do klejnotów, tu ważna jest funkcjonalność. A też coraz częściej zwracamy uwagę...
nowe-komory-mythos-od-franke-1.jpg

Nowe komory Mythos od Franke

Design, który troszczy się o szczegóły. Prostota, która jest kwintesencją wyrafinowania. Forma manifestująca...
Produkty franke

PIEKARNIKI I KUCHENKI MIKROFALOWE
Piekarniki i mikrofale Franke to najwyższej klasy urządzenia, które zostały wyposażone w innowacyjne funkcje i programy, dzięki którym pieczenie dostarcza nam wiele radości. Przygotuj przepyszne dania przy niewielkim zużyciu energii.
PŁYTY GRZEJNE
W ofercie Franke znajdują się płyty indukcyjne, które wyróżniają się na rynku pod względem designu jak i funkcjonalności. Dzięki nim praca w kuchni będzie przebiegać komfortowo. Wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. 
OKAPY KUCHENNE
Franke oferuje zróżnicowany wybór okapów kuchennych: od tradycyjnych podszafkowych, szufladowych i ściennych, po wyspowe oraz ukryte w blacie. W zależność od preferencji oferujemy okapy, integrujące się z kuchenną zabudową lub wręcz przeciwnie, indywidualnie wyróżniające się w kuchennej aranżacji i będące jej prawdziwą ozdobą.
ZLEWOZMYWAKI FRAGRANIT+
Zlewozmywaki granitowe Franke Fragranit+ wykonane z naturalnego kwarcu oraz nowoczesnych spoiw akrylowych, odporne są na uszkodzenia, wyróżniają się wyjątkową twardością i odpornością. Dostępne w kilkunastu kolorach. 
ZLEWOZMYWAKI TECTONITE
Zlewozmywaki z Tectonite® Franke dostępne są w różnorodnych wersjach kolorystycznych i wzorach. Posiadają unikalną strukturę, są lekkie i wytrzymałe. Materiał z jakiego zostały wykonane jest odporny na uderzenia, nie zostawia zarysowań i odprysków.
ZLEWOZMYWAKI CERAMICZNE
Zlewozmywaki ceramiczne Franke gładkie w dotyku, dostępne są w różnorodnych kształtach i odcieniach. Ich powierzchnia niezwykle praktyczna i wytrzymała, odporna na różne środki oraz zarysowania. 
ZLEWOZMYWAKI STALOWE
Zlewozmywaki stalowe Franke wykonane ze stali szlachetnej doskonale wkomponują się w kuchnie urządzone zarówo w stylu nowoczesnym i klasycznym. Odporne na korozję, wysokie temperatury i łatwe w czyszczeniu. 
BATERIE KUCHENNE
W ofercie Franke mamy dostępne baterie kuchenne nowoczesne, minimalistyczne oraz retro. To podstawowy element wyposażenia kuchni pod względem praktycznym jak i wizualnym. Wybierz idealny model dla siebie! 
MŁYNKI DO MIELENIA ODPADÓW
Młynki do mielenia odpadów Franke są odpowiedzialne za rozdrobnienie resztek jedzenia i odpadów organicznych. Korzystając z nich, dbamy o nasze środowisko naturalne ograniczając ilości składowanych odpadów. Bądź eko!
SORTOWNIKI ODPADÓW
Sortowniki odpadów Franke ułatwiają segregację śmieci jakie gromadzimy każdego dnia. To ergonomiczne i wygodne dla nas rozwiązanie. Różnorodność modeli pozwala na wybór tego odpowiedniego do naszej kuchni.