Nowy organizer kuchenny ALL-IN marki Franke
Nowy organizer kuchenny ALL-IN marki Franke
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD FRANKE Nowy organizer kuchenny ALL-IN marki Franke

Kategorie

FRANKE


Nowy organizer kuchenny ALL-IN marki Franke

Strefa wokół zlewozmywaka jest kluczowa. Tutaj odbywa się 60% kuchennych prac. Sam zlewozmywak więc coraz rzadziej służy nam jedynie do zmywania naczyń. Przejmuje on ważne etapy przygotowania posiłków. Nowy organizer kuchenny ALL-IN marki FRANKE został stworzony z tą myślą. Jego zadaniem jest ułatwić nam przygotowanie posiłków, by robić to szybciej i prościej. I abyśmy mieli więcej czasu dla swoich najbliższych i na swoje ulubione zajęcia.

ALL-IN ułatwia nam pracę

 

Po pierwsze, pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń zlewozmywaka, która do tej pory nie była efektywnie zagospodarowana. Po drugie, zapewnia stabilne oparcie. Nie trzeba martwić się, że podczas odcedzania makaronu albo krojenia warzyw wkładka ociekowa albo bambusowa deska spadną na dno zlewozmywaka, co zdarzało się niekiedy przy tradycyjnych rozwiązaniach. I po trzecie, znacznie upraszcza sprzątanie. Obierki, okruchy i resztki jedzenia spadają na dno zlewu. Łatwo jest je zatem zebrać z dna i wyrzucić do kosza lub rozdrobnić w młynku.

 

Do czego służą poszczególne elementy?

 

Projektanci Franke myślą o potrzebach użytkowników. Dlatego moduły ALL-IN są multifunkcyjne. Wkładki ociekowe są odpowiednie do mycia oraz osączania owoców i warzyw, ale także mogą posłużyć do ich sparzania czy też odcedzania makaronu lub ziemniaków. Nic nie stanie się silikonowej macie, gdy postawimy na niej gorąca patelnię, a dodatkowo wykorzystamy ją, jako miejsce odstawiania naczyń po zmywaniu. Strzałki pokażą, którą stroną skierować ją do zlewu, by woda swobodnie spływała. Pojemnik z bambusową pokrywką pozwala zebrać prosto z deski pokrojone na niej warzywa i odłożyć je na bok lub schować do lodówki, albo zgromadzić i w prosty sposób usunąć odpadki.

 

Dostosowany do Twoich potrzeb

 

Uniwersalny zestaw akcesoriów kuchennych All-IN ma trzy warianty. W wersji Standard otrzymujemy teleskopową szynę do montażu pozostałych modułów, dużą wkładkę ociekową oraz deskę do krojenia. All-IN Plus obejmuje dodatkowo silikonową matę, która służy jako podkładka pod gorące garnki i praktyczny ociekacz. Wariant Premium jest bogatszy o mały ociekacz, naczynie z drewnianą pokrywką oraz pojemnik do przechowywania całego zestawu.

 

Higienicznie i czysto

 

Wszystkie akcesoria z zestawu All-IN wyjątkowo łatwo jest utrzymać w czystości. Sprzyjają temu delikatnie zaokrąglone kształty, ale też materiały: stal nierdzewna, drewno bambusowe oraz tworzywa wykorzystujące antybakteryjną technologię Sanitized®. Na szynie w komorze zlewozmywaka można zamontować wkładki ociekowe (szare) czy pojemnik (jasny), ale także deskę do krojenia. Krojenie czy szatkowanie nie musi już rodzić ryzyka, że sok albo drobiny owoców czy warzyw rozprysną się po całej kuchni.

 

Jak ci wygodnie

 

Teleskopową szynę z zestawu All-IN można zamontować zarówno w poprzek, jak i wzdłuż niemalże dowolnego zlewozmywaka stalowego, granitowego czy ceramicznego. Zarówno nowego, jak i takiego, który już mamy w kuchni, nawet o mniej typowym kształcie (z wyjątkiem koła lub owalu). Trzeba tylko zwrócić uwagę na jego wymiary – szyna rozciąga się do maksymalnie 54 cm.