Nowe komory Mythos od Franke - Max Kuchnie
Nowe komory Mythos od Franke - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD FRANKE Nowe komory Mythos od Franke

Kategorie

FRANKE


Nowe komory Mythos od Franke

Design, który troszczy się o szczegóły. Prostota, która jest kwintesencją wyrafinowania. Forma manifestująca równowagę. Nowe zlewozmywaki Franke Mythos odzwierciedlają współczesne potrzeby poszukiwania harmonii i spójności w miejscu, które jest esencją domowej atmosfery - w kuchni.

Harmonijny design

Nagrodzone w tym roku iF Design Award komory Mythos to suma i zarazem sedno doświadczeń Franke. Szwajcarskie podejście do detalu, wyrafinowana estetyka, trwałość i funkcjonalnośćNowe zlewozmywaki wykonane są ze stali szlachetnej, co decyduje nie tylko o ich trwałości, ale również o uniwersalnym charakterze i ponadczasowości. Dlatego pasują do każdego rodzaju czy koloru blatu. Płynnie integrują się z designem kuchni, w której panuje estetyczny balans zdyscyplinowanych form i proporcji, stonowanych kolorów i sensorycznych tekstur materiałów. Ta harmonia daje równowagę w codziennych obowiązkach, by czerpać z nich przyjemność. Ale też cieszy oko i koi zmysły, daje odpocząć i skupić się na tym, co teraz.

 

Franke

 

Piękno jest sumą detali

W przypadku komór kuchennych Mythos dosłownie każdy najmniejszy element jest przemyślany pod kątem estetyki i funkcjonalności. Krawędź ma zaledwie 6mm szerokości, co wystarczy do zamontowania zlewozmywaka na równi z blatem. Da również subtelny efekt stalowej ramki. Równie łagodnie swoją obecność zaznacza stalowa osłona odpływu. Okrągły element ma doskonale dobraną wielkość i proporcjonalnie wpisuje się w kontur komory i łatwo go wyczyścić. Precyzyjnie i estetycznie zaprojektowany jest również przelew, a narożniki zlewozmywaka mają zaokrąglone krawędzie ułatwiając jego czyszczenie. Każdy z detali kształtuje tę minimalistyczną i wygodną w użytkowaniu formę komór Mythos.

 

Komory Mythos stworzone zostały z myślą o osobach chcących do kuchni wprowadzić harmonię i zależy im na wygodzie. W czasach, gdy zmuszeni jesteśmy coraz więcej czasu spędzać w domu, a kuchnia często musi zastąpić nam cały świat, chcemy, aby jej wyposażenie było piękne i funkcjonalne. I takie właśnie są nowe komory Mythos od Franke, których wyjątkowe wzornictwo przyniosło im dwie najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie designu, czyli Red Dot oraz iF Design Award. Sięgnij również po więcej informacji o pozostałych produktach Franke, aby nadać swojej kuchni jeszcze więcej stylu i funkcjonalności.