Innowacje kuchenne od Franke - Max Kuchnie
Innowacje kuchenne od Franke - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD FRANKE Innowacje kuchenne od Franke

Kategorie

FRANKE


Innowacje kuchenne od Franke

Wielofunkcyjne urządzenia na dobre zagościły w naszych kuchniach. Dzięki zaawansowanym funkcjom, gotujemy sprawniej i szybciej. Poznajmy nowoczesne urządzenia oszczędzające czas, które powstały z myślą o naszym komforcie.

Płyty, które gotują za Ciebie

Gotujesz swoją ulubioną potrawę? Chcesz jedynie coś odmrozić? Czekasz na gości z kolacją? Niezależnie od tego co gotujesz, nie musisz już stale doglądać swoich dań. A to za sprawą programów automatycznych w płytach indukcyjnych Franke. Każdy z nich ma optymalne ustawienia mocy do konkretnego zadania: rozmrażanie (42°C), utrzymanie potrawy w cieple (70°C) oraz gotowanie i smażenie (94°C). Franke wyposaża w nie swoje płyty indukcyjne z serii Mythos, Frames by Franke oraz model Mythos 2gether. Przydatną funkcją płyt Franke jest też booster, zwiększający na 10 minut moc pola grzewczego. Sprawdzi się do gotowania wody na makaron, ryżu czy warzyw, które wrzucamy na wrzątek, a następnie gotujemy w niższej temperaturze. Obsługę ułatwia osobne sterowanie dla każdego pola, a intuicyjny panel sterowania Slider pozwala na zmianę mocy jednym pociągnięciem palca.

 

2w1 dla większej wygody

W urządzeniach kuchennych pojawia się wiele przyjaznych funkcji. Coraz większą popularność zdobywają również urządzenia typu 2w1, których nowatorskie rozwiązania przełamują schematy korzystania z kuchni. Świetnym tego przykładem jest model Mythos 2gether, który składa się z płyty indukcyjnej połączonej z wbudowanym okapem. To wielofunkcyjne urządzenie odpowiada potrzebom współczesnych użytkowników poszukujących innowacji usprawniających przygotowywanie posiłków. Model idealnie sprawdzi się w wyspach kuchennych. Zintegrowany z płytą okap usuwa zapachy i cząstki tłuszczu bezpośrednio znad naczyń, zatem opary nie unoszą się i nie zanieczyszczają pomieszczeń. Wlot zlicowany jest z powierzchnią płyty, co umożliwia przesuwanie naczyń bez konieczności ich podnoszenia. Bezramkowa płyta indukcyjna z czarnym szkłem może być nakładana na blat lub montowana na równi z blatem. Model oferuje automatyczne funkcje gotowania z optymalnymi ustawieniami mocy. Przydatną funkcją jest również wyłącznik czasowy.

 

Płyta oraz okap są obsługiwane za pomocą panelu dotykowego na szkle, a elementy silnika są wodoszczelne na wypadek zalania. Co więcej, model okapu posiada klasę energetyczną A+++, która rzadko spotykana jest w tego typu urządzeniach. Mythos 2gether pozwala oszczędzić miejsce w kuchni. Zyskujemy dla przechowywania cenną przestrzeń nad płytą grzewczą. Model zdobył nagrodę w konkursie „Design dla Konesera”.

 

Wypróbuj produkty marki Franke i poczuj moc innowacji.