FRANKE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
FRANKE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD FRANKE Postaw na gwarancję czystego powietrza w swojej...

Kategorie

FRANKE


Postaw na gwarancję czystego powietrza w swojej kuchni i poczuj prawdziwy komfort

Planując swoją nową kuchnię, na pewno dążysz do tego, aby była funkcjonalna i stylowa. O jednym i drugim aspekcie w dużej mierze decyduje dobór sprzętów AGD. Poznaj najnowsze okapy marki Franke, które pomogą Ci w wygodnym i harmonijnym zaaranżowaniu kuchennej przestrzeni.

Okap, który oczyszcza i filtruje

 

Podstawowym zadaniem każdego okapu jest odprowadzanie oparów, intensywnych zapachów i drobinek tłuszczu, które pojawiają się w powietrzu podczas gdy Ty przyrządzasz swoje ulubione potrawy. Aby zapewnić nam możliwość oddychania w kuchni naprawdę czystym powietrzem, marka Franke wprowadziła do swojej oferty wielofunkcyjne urządzenie z opcją filtracji powietrza. Okapy z serii Mythos Air Hub zostały wyposażone w dodatkowe filtry, którą są w stanie usunąć aż do 99,99% wirusów i bakterii. Ich skuteczność została sprawdzona i potwierdzona przez laboratorium Uniwersytetu w Siennie. Ale to nie wszystkie możliwości wyciągów marki Franke.

 

Podwójna moc oczyszczania

 

Jednym z elementów modułu filtrującego, który znajduje się w okapach Franke Mythos Air Hub jest lampa UV-C o właściwościach bakteriobójczych. Ponadto posiada on oddzielny silnik oraz dodatkowy obieg powietrza, a jego praca w zakresie filtracji odbywa się dwóch dwa trybach – dziennym i nocnym. Pierwszy ma za zadanie intensywnie oczyszczać powietrze w ciągu dnia. Drugi uruchamia się automatycznie i dba o jakość powietrza nocą, pracując przy zredukowanym poziomie hałasu.

 

Jeszcze więcej innowacyjnych rozwiązań

 

We wszystkich modelach Mythos Air Hub możemy wybrać jeden z trzech podstawowych oraz dwóch intensywnych biegów, by dostosować sposób działania silnika do bieżącej sytuacji w kuchni. W odpowiednim doświetleniu, znajdującej się pod okapem płyty grzewczej, pomoże listwa LED. Poza tym na urządzeniach Franke znajdziemy wskaźnik nasycenia filtrów i timer. Zainstalowano w nich również moduły WiFi oraz Bluetooth, które ułatwiają zarządzanie pracą okapów. Co nie bez znaczenia, charakteryzuje je wysoka klasa energetyczna na poziomie A+.

 

Urządzenia dostosowane do Twojej kuchni

 

Wśród okapów Mythos Air Hub dostępny jest model sufitowy oraz ścienny. Jednak w linii Mythos, proponowanej nam przez markę Franke, do wyboru mamy też wersję T-Shelf. To okap nadwyspowy o naprawdę wyjątkowym designie. Wyróżnia go niespotykana forma – stylowa, a jednocześnie praktyczna. Samo urządzenie jest bowiem wbudowane w stalową konstrukcję ze szklanymi półkami, na których możemy ustawić kwiaty czy przydatne w kuchni akcesoria. To także znakomite miejsce do uprawy ziół, które wykorzystywać będziemy podczas gotowania.

 

Stylowo urządzona strefa gotowania

 

Czarny okap o matowym wykończeniu i niebanalnym wyglądzie może stać się częścią kuchni urządzonej w stylu industrialnym, nowoczesnym, ale i klasycznym. W każdej z tych aranżacji może stanowić doskonałe dopełnienie wyspy, które – podobnie jak pozostałe okapy marki Franke – zatroszczy się o naszą wygodę podczas gotowania, m.in. zapobiegając rozprzestrzenianiu się zapachów do sąsiadujących z kuchnią pomieszczeń.

 

Wydajność, która zapewnia komfort w otwartej kuchni

 

Kuchnia z wyspą to najczęściej pomieszczenie otwarte, dlatego znajdujący się w niej okap musi cechować się odpowiednio wysoką mocą. Mythos T-Shelf jest w stanie oczyszczać powietrze z wydajnością sięgającą 750 m3/h. Ponieważ jednak zastosowano w nim technologię Sound Pro, redukującą poziom generowanego hałasu, jego praca jest naprawdę cicha, nawet przy intensywnym działaniu, które nie zakłóci prowadzonych w kuchni rozmów.

 

Wszystko, czego potrzebujesz od funkcjonalnego okapu

 

Design to jedno, ale ustaliliśmy, że w kuchni równie ważna jest funkcjonalność. Doskonale wiedzą o tym projektanci sprzętów marki Franke. Poza wysoką wydajnością Mythos T-Shelf ma nam do zaoferowania dwie listwy LED z funkcją inteligentnego przyciemniania emitowanego światła – tak by móc dopasować go do wykonywanych w kuchni czynności czy zyskać możliwość wykreowania odpowiedniej atmosfery.