FRANKE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
FRANKE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD FRANKE Mythos Masterpiece. Kolekcja stworzona jak dzieło...

Kategorie

FRANKE


Mythos Masterpiece. Kolekcja stworzona jak dzieło sztuki

W eleganckiej kuchni każdy detal ma znaczenie. Szczególnie w tej reprezentacyjnej, otwartej na salon. Chcemy, by komponowała się ona płynnie z częścią wypoczynkową, ale też by sama błyszczała, przyciągała wzrok wyrafinowanym, artystycznym wykończeniem. Takie oczekiwania spełnia kolekcja Mythos Masterpiece.

Estetyka, która zachwyca

 

Na nową kolekcję składają się idealnie dopasowane komory i baterie, a dzieła dopełniają dozowniki do mydła, odpływy z przyciskiem, osłony przelewu, przyciski korka automatycznego, a nawet wkładki ociekowe i rollmaty. Wszystkie idealnie dopasowane i dostępne w trzech olśniewających kolorach: antracytowym, miedzianym i złotym. Ta elektryzująca, elegancka paleta otwiera możliwości tworzenia aranżacji kuchennych, które wyróżnia niepowtarzalność godna arcydzieła. Odważny i tajemniczy antracyt wprowadza powiew nowoczesności, miedź – szczyptę industrialnego wyrafinowania, a złoto lśni niczym szlachetna biżuteria. Atutem kolekcji jest sam design – kwintesencja prostoty i harmonijnych linii.

 

Trwałość, która nie przemija

 

Nową kolekcję wyróżnia wyjątkowa estetyka, ale nie tylko. Godna uwagi jest również jej trwałość oraz funkcjonalność. Niezmienność oryginalnej kolorystyki gwarantuje zastosowanie technologii PVD. Warstwę koloru wytwarza się w niej i nakłada w komorze próżniowej, przy obróbce parowej. Kolekcję charakteryzuje również wysoka odporność na zarysowania i działanie wrzątku. Ogromną zaletą Mythos Masterpiece jest też łatwość w utrzymaniu czystości komory zlewozmywaka. Innowacyjna technologia F-Inox firmy Franke sprawia, że cząstki wody przyciągają się i gładko spływają po niej szeroką strugą. Ta unikalna powłoka znacznie ułatwia czyszczenie i suszenie, a przy tym minimalizuje pozostawianie odcisków palców. To wszystko sprawia, że nowa kolekcja zachwyca nieprzemijającym pięknem i oczarowuje swoją nadzwyczajną trwałością.

 

Idea, która trafia w wyrafinowane gusta

 

Nowa, wyrafinowana kolekcja Mythos Masterpiece jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów, którzy urządzając kuchnię, stawiają równie duży nacisk na estetykę, trwałość, funkcjonalność oraz personalizację. To dzięki nim każda kuchnia może cieszyć oko unikalnym designem, niczym dzieło sztuki. Mythos Masterpiece to ponadczasowy i nieprzemijający blask.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.franke.pl