SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Poznaj technologię, która zmienia pranie

SIEMENS


Poznaj technologię, która zmienia pranie

Odkryj nowe urządzenia marki Siemens wyposażone w programy, które w pełni odpowiadają Twoim codziennym potrzebom oraz zaawansowane technologie, za sprawą których domowe obowiązki przestaną być uciążliwe. Sprawdź, czym mogą zaskoczyć Cię najnowsze pralki i suszarki z oferty Siemens.

Serce domowej pralni

Jeżeli tylko w naszym domu czy mieszkaniu mamy warunki zaaranżowania jednego z pomieszczeń na pralnię, naprawdę nie ma się nad czym dwa razy zastanawiać. To wygodne rozwiązanie pozwala nam oddzielić część gospodarczą, w której co do zasady dużo się dzieje, od tej części domu, w której zawsze panować ma porządek. Jeżeli natomiast ograniczony metraż nie daje nam możliwości zapewnienia sobie tego komfortu – nic straconego. Niezależnie od tego, gdzie ustawimy pralkę i suszarkę, jeżeli będą one spełniać nasze oczekiwania, podniosą ergonomię domowej przestrzeni i usprawnią naszą codzienność.

 

Skuteczne pranie z zaawansowaną technologią

 

Właściwy wybór urządzeń to klucz do wygodniejszego prania, które nie będzie zajmować zbyt dużo naszego cennego czasu. Jego oszczędność z całą pewnością jest w stanie przynieść nam suszarka automatyczna, ale też pralka z programami i systemami, które mogą zagwarantować skuteczne pranie w krótszym czasie. Poznaj dwa modele z nowej oferty marki Siemens, którym nie brak innowacyjnych rozwiązań.

 

Pierz krócej i ciesz się perfekcyjnymi rezultatami

 

Pralka Siemens iQ 500 WG44G2FCPL ma aż 9 kilogramów pojemności, co oznacza, że sprawdzi się również w większych gospodarstwach domowych, ale też że swobodnie wypierzemy w niej na przykład komplet pościeli. Zastosowany w niej system i-Dos, bazując na zawartości bębna, automatycznie dobiera właściwą ilość wody i środków piorących. W tej nowoczesnej pralce wyposażonej w technologię speedPack L możemy skracać czas trwania poszczególnych programów, by pełen cykl prania przeprowadzić nawet w 15 minut.

 

Do dyspozycji mamy również system odplamiania, który wspomoże nas w walce z najczęściej pojawiającymi się zabrudzeniami. Specjalny program parowy smartFinish, poprzez redukcję zagnieceń na suchych tkaninach, zadba o to, by łatwiejsze stało się nie tylko pranie, lecz także prasowanie. Pralka posiada najwyższą klasę energetyczną na poziomie A (w skali od G do A), a jej bęben waveDrum zaprojektowany został z myślą o najdelikatniejszych tkaninach. Dzięki gładkiej strukturze łagodnie obchodzi się z praniem, chroniąc nasze ulubione elementy garderoby.

 

Warto wiedzieć też, że jeżeli zdecydujemy się na ten model, o bezpieczeństwo naszego domu podczas jego użytkowania troszczyć będzie się wielostopniowa ochrona przed zalaniem, jak również czujnik kontroli piany.

 

Energooszczędne i ciche suszenie

 

Suszarka elektryczna z pompą ciepła Siemens iQ 500 WQ35G2CEPL to model o 8-kilogramowym wsadzie, który wyróżnia najwyższa klasa energetyczna A+++. W urządzeniu zainstalowano samoczyszczący się wymiennik ciepła selfCleaning condenser oraz niezwykle cichy i energooszczędny silnik bezszczotkowy iQ Drive. Innowacyjne rozwiązanie stanowią tu także obustronne obroty bębna. Mają one zagwarantować równomierne rozłożenie prania w całym bębnie i zapobiegać splątywaniu się dużych tekstyliów. W zachowaniu wydajności suszenia przy mniejszym wsadzie pomaga nam opcja „Połowa załadunku”, która odpowiednio skraca czas pracy suszarki. Przydatną funkcją jest również blokada rodzicielska, umożliwiająca całkowite zablokowanie panelu sterowania.

 

Jeżeli mamy taką możliwość, urządzenie możemy podłączyć do odpływu. Nie jest to jednak konieczne. Suszarka posiada bowiem zbiornik, do którego odprowadzane są skropliny. Po zakończeniu suszenia wystarczy więc go opróżnić, wylewając z niego wodę. Oznacza to, że urządzenie możemy ustawić w dowolnym miejscu w domu, zapewniając mu wyłącznie podłączenie do gniazda elektrycznego.

 

Bęben suszarki jest podświetlany, co przynosi nam dodatkowy komfort, kiedy wyjmujemy z niego wysuszoną odzież. Z kolei jej obudowa została zaprojektowana tak, by tłumić wydobywający się w jej wnętrza hałas. W zestawie otrzymujemy kosz do suszenia wełny.