Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Aranżacje / Zakończyliśmy konkurs Wygraj Swoją Kuchnię!

Aranżacje

Zakończyliśmy konkurs Wygraj Swoją Kuchnię!

Ulubione1

Ostatnia edycja konkursu Max Kuchnie dobiegła końca. Przez prawie rok prezentowaliście nam Państwo swoje kuchnie. Każda z nich była inna, jednak wszystkie realizowane zostały w studiach należących do naszej sieci.

Przez ten czas zgromadziliśmy wiele fotografii, prezentujących ciekawe aranżacje kuchenne. Stały się one inspiracją dla osób, które w najbliższym czasie planują stworzyć kuchnię swoich marzeń. Każdy mógł odnaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Znalazły się wśród nich bowiem kuchnie otwarte, wnętrza niewielkich rozmiarów, kuchnie z wyspą, czy też z przestrzenią jadalną. Konkurs ten stał się więc swego rodzaju prezentacją oferty studiów Max Kuchnie.
 

Poziom nadsyłanych prac konkursowych był dla nas miłym zaskoczeniem. Wiele osób decydujących się obecnie na remont kuchni tworzy atrakcyjną i funkcjonalną przestrzeń. Inwestorzy sięgają po produkty wysokiej jakości, zarówno jeżeli chodzi o sprzęt AGD, jak i meble kuchenne. Nie obce są im również nowinki ze świata designu. Dzięki pomocy specjalistów sieci Max Kuchnie zyskują dostęp do wyjątkowych form oraz ciekawego wzornictwa.
 

Niektóre realizacje były tak efektowne, że postanowiliśmy zaprezentować je szerszemu gronu odbiorców. Przez trzy edycje naszego konkursu organizowaliśmy sesję zdjęciowe kuchni zwycięskich. Ich publikacja na łamach prasy branżowej i serwisów www wpłynęła na rozpoznawalność całej sieci. Sesje wraz z wypowiedziami ekspertów pracujących w studiach MK pojawiły się w magazynach:

 • Max Kuchnie
 • Cztery Kąty
 • M jak mieszkanie
 • ELLE Decoration
 • Villa
 • Świat wnętrz
 • Świat rezydencji wnętrz i ogrodów
 • Świat łazienek i kuchni
 • Meble plus
 • Dobrze mieszkaj
 • Biznes meble.pl

w serwisach internetowych:

O wynikach każdej z edycji konkursu decydowała specjalnie powołana Komisja: Prezes Zarządu Max Kuchnie Pani Ewa Tomaszek, Redaktor Naczelna magazynu ELLE Decoration Pani Małgorzata Szczepańska, oraz znany kucharz i prowadzący programu Top Chef Grzegorz Łapanowski. Wyłoniono trzech zwycięzców:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom. Najlepsze realizacje zostały nagrodzone zwrotem kosztów sprzętu AGD, zakupionego wyłącznie z oferty Galicja Tomaszek Sp. z o.o.

Zobacz również

Kuchnia w lofcie

Kuchnia w lofcie

Co to takiego? Lofty to z reguły otwarte przestrzenie, bez wyraźnych podziałów na poszczególne...

Po meksykańsku

Po meksykańsku

Kolor do potęgi „n"! Kuchnia meksykańska, zarówno w sferze kulinarnej jak i aranżacyjnej musi...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena