Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Kolekcja Essence Frames by Franke – spontaniczna...

Porady


Kolekcja Essence Frames by Franke – spontaniczna codzienność z najbliższymi

Kuchnia jako miejsce wspólnego spędzania czasu to hasło przewodnie przyświecające twórcom linii urządzeń kuchennych Frames by Franke. Zestawy skomponowane z elementów Frames by Franke – okapu, piekarnika, płyty grzewczej oraz zlewozmywaka z baterią można dopasować do stylu życia i potrzeb. Kolekcja Essence Frames by Franke została stworzona dla miłośników domowego gotowania w gronie najbliższych

Essence to kuchnia uporządkowana i praktyczna, a przy tym bardzo efektywna. Świetnie oddaje aurę Amsterdamu, gdzie perfekcyjna organizacja i spontaniczna kreatywność pozostają w równowadze. Zaawansowane technologicznie urządzenia są niezwykle łatwe w obsłudze, bezpieczne dla dzieci i funkcjonalne. Każdy element idealnie ze sobą współgra, tworząc piękną i spójną przestrzeń. Wykończenie z czarnego szkła to ukłon w stronę klasyki. Całość zamknięta została w stalowej ramce, która podkreśla minimalistyczny styl kolekcji. Tak urządzona kuchnia stwarza klimat sprzyjający pracy i zmienia codzienne posiłki w kulinarną ucztę.

Piekarnik do zabudowy FS 982 M zachwyci domowych szefów kuchni paletą wygodnych rozwiązań, takich jak możliwość pieczenia na 4 poziomach jednocześnie, predefiniowane przepisy oraz programy automatyczne. Zimny front drzwi zapewni bezpieczeństwo najmłodszym, któremu towarzyszy także blokada przed dziećmi a innowacyjne grzałki DCT, dzięki którym piekarnik nagrzewa się szybko i równomiernie, pozwoli na osiągnięcie idealnego wypieku za każdym razem.

Płyta grzewcza 2 Flex FH FS 865 z dwiema strefami łączonymi i 9 poziomami mocy, będzie najlepszym sprzymierzeńcem w przygotowaniach obiadu dla licznej rodziny. Gdy mamy niewiele czasu, możemy skorzystać z funkcji Booster, dzięki której do zagotowania 2 litrów wody potrzeba jedynie 3 minut. Urządzenie posiada możliwość zdalnego sterowania okapem dostosowując moc pochłaniania do ilości pary i zapachów, jakie powstają podczas gotowania. Ponadto, wydajny okap wertykalny FS VT 906 W, wyłącza się automatycznie po 15 minutach od zakończenia gotowania oczyszczając powietrze z pozostałości oparów.
Funkcjonalność zlewozmywaka z baterią i dozownikiem do mydła rozszerzać można o wygodne akcesoria- szklaną deskę do krojenia, rollmatę oraz wkładki ociekowe.

Inspiracją do stworzenia kolekcji Essence Frames by Franke jest codzienność, która toczy się w kuchni. Urządzenia z tej linii doskonale przygotowane są do rodzinnego, intensywnego gotowania. Po skończonej pracy idealnie komponują się z przestrzenią salonu tworząc spokojną strefę, w której można odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.framesbyfranke.com oraz www.franke.pl

Komentarze


5.00/5 1 1
5
aggga

Przepięknie zaaranżowana kuchnia. Uwielbiam połączenie czarnych, eleganckich sprzętów z jasnymi blatami. Super!

Zobacz również


Dekorowanie otwartej kuchni – harmonijne połączenie z...


Kuchnie otwarte to rozwiązanie wnętrzarskie cieszące się szczególną...

Jak nadać kuchni unikatowy charakter?


Kuchnia jest sercem domu. Tak pieszczotliwie zwykliśmy o niej myśleć ze względu na...

Na fali


Obecnie większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania w kuchni bez...